دانلود بازی Banishers Ghosts of New Eden – RUNE/DODI برای کامپیوتر

در این بازی اکشن، ماجراجویی و نقش آفرینی ارواح را به عنوان دو شخصیت داستان محور شکار کنید که در آن تصمیمات شما عواقب چشمگیری دارد. در میان احترام به سوگند خود به زنده ها و نجات شریک از دست رفته خود، تا کجا برای عشق پیش خواهید رفت؟

در شهر نیو ادن 1695، جوامع مهاجرنشین گرفتار یک نفرین وحشتناک هستند. همانطور که Banishers پا به زندگی آنها می گذارید، منبع شیطان را بررسی، اسرار وحشتناک و مناظر متنوع را کشف می کنید و با شخصیت های فراموش نشدنی که سرنوشت آنها در دستان شماست تعامل برقرار می کنید.

Banishers: Ghosts of New Eden عنوانی کاملاً جدید است که توسط استودیوی مشهور DON’T NOD ساخته شده است که به خاطر عناوین تحسین شده خود مانند Life is Strange و Vampyr شناخته می شود. خود را در یک Action-RPG روایتی صمیمی غوطه ور کنید، که شما را به سفری هیجان انگیز بین زندگی، مرگ، عشق و فداکاری می برد.

به عنوان یک زن و شوهر از Banishers، Red و Antea، شکارچیان باتجربه روح بازی کنید که وظیفه دلهره آور از بین بردن یک نفرین بدخواهانه از طریق تشریفات قدرتمند به آنها سپرده شده است. از افراد زنده در برابر تهدید ارواح طولانی محافظت کنید و به چراغ امید در دنیایی تبدیل شوید که توسط تاریکی می سوزد.

یک داستان عاشقانه دلخراش بین Antea Duarte و Red Mac Raith را تجربه کنید. هنگامی که Antea کشته می شود و به یک روح تبدیل می شود، خود را در مقابل یک انتخاب می بینید. آیا به سوگند خود وفا خواهی کرد و روح او را عروج می کنی یا زنده را به امید بازگرداندن او قربانی می کنی؟ تصمیمات شما سرنوشت ساکنان نیو ادن را شکل می دهد – چه زنده باشند چه مرده باشند و پایان سفر شما را تعیین کنند. زنده ها را سرزنش کنید و جان آنها را فدا کنید و آنها را مسئول اعمال خود بدانید. ارواح درگذشتگان را تبعید کنید و آنها را به رنج ابدی محکوم کنید. ارواح را بالا ببرید و آنها را از غم و اندوه ابدی رهایی بخشید و به آنها آرامش ببخشید.

Banishers در مبارزه با موجودات مرده مانند شبح یا ارواح متخصص هستند. زرادخانه فیزیکی Red را با قدرت های ماوراء طبیعی Antea در یک سیستم مبارزه پویا ترکیب کنید. با ترکیب حملات اسلحه و توانایی های معنوی سبک خود را بیابید. هم افزایی قدرتمند شما را به شکست خطرناک ترین دشمنان و رئیسان نیو ادن هدایت می کند.

در بازی Banishers Ghosts of New Eden با باز کردن تجهیزات جدید و توانایی های ماوراء طبیعی، قدرت کامل Banishers را آزاد کنید. با کاوش در نیو عدن، مصنوعات باستانی، ریزه کاری ها و منابع ارزشمندی را برای تقویت تجهیزات خود در آماده سازی مبارزات آینده پیدا خواهید کرد. علاوه بر زرادخانه خود، در درختان مهارت Antea پیشرفت کنید تا قدرت های طیفی ویرانگر او را ارتقا دهید و ترکیب های جدید را از بین ببرید.

در دنیایی عرفانی پر از اسرار تاریک، موارد غم انگیز را بررسی کنید. عدن جدید را کشف کنید، یک شهرک در آمریکای شمالی که با داستان‌های وحشتناک و اسرار ساکنان عذاب‌کش مشخص شده است. درک انگیزه های هر ساکن برای هدایت تصمیمات شما در طول بازی ضروری است…

نام: Banishers Ghosts of New Eden
حجم فایل: 52.2 گیگابایت
شرکت سازنده: DON'T NOD
نسخه: RUNE/DODI
آپدیت: 28 بهمن 1402
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso/exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن، ماجراجویی، نقش آفرینی
منتشر کننده: Focus Entertainment
رمز فایل: www.download.ir
  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *