تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Barrow Hill Curse of the Ancient Circle نسخه GOG

Barrow Hill Curse of the Ancient Circle

عنوانی در سبک ماجرایی است که در سال 2006 و توسط Shadow Tor Studios و Iceberg Interactive طراحی و منتشر شده است. داستان بازی در اعماق جنگلی به نام Cornwall روایت می‌شود که مقبره‌ای باستانی و قدیمی به نام Barrow Hill در آن قرار دارد. این معبد فقط مقبره بزرگی برای سربازان قدیمی نیست بلکه نیرویی شیطانی و بزرگ در درون آن در حال شکل‌گیری است که به‌زودی آزاد شده و جهان را نابود خواهد کرد. افسانه‌ای قدیمی در شرف این است تا به واقعیت بپیوندد و جهان را دچار مشکل کند. شخصیت اصلی

بازی Barrow Hill Curse of the Ancient Circle

یک باستان‌شناس مشهور به نام کنراد مورس (Conrad Morse) است که قدم به این مقبره باستانی نهاده تا راز پشت پرده آن را کشف کند. مقبره ترسناکی که پیش روی شماست مربوط به اقوام قدیمی کورنی است. وقت شما بسیار اندک است و فقط تا اعتدال پاییزی فرصت دارید تا راز پشت پرده این مکان ترسناک را افشا کرده و از آن جلوگیری کنید. داستان بازی بسیار عمیق و پر جزئیات و درعین‌حال ترسناک است و پای شمارا به ماجراجویی‌های مختلفی باز خواهد کرد. سازندگان بازی بر روی ارائه تجربه‌ای واقع‌گرایانه به‌عنوان یک باستان‌شناس تأکید داشته‌اند و به همین دلیل در طی روند بازی با تکنیک‌ها و تجهیزات مختلفی که به این رشته مربوط است برخورد خواهید کرد.
نام: Barrow Hill Curse of the Ancient Circle
حجم فایل: 1.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Shadow Tor Studios
تاریخ انتشار: 2006
نسخه: GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 7+
منتشر کننده: Iceberg Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Barrow Hill Curse of the Ancient Circle - GOG

Somewhere deep within the woods of Cornwall, a timeless force is stirring. Unseen beneath the ancient burial mound, known locally as Barrow Hill, a forgotten myth awakens. Following in the footsteps of the wellknown archaeologist, Conrad Morse, you will discover that the barrow is more than just a collection of forgotten standing stones& Experience the detailed and immersive storyline yourself, in this great point-and-click adventure.

لینک دانلود