تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Battle Time v1.2.2.143 نسخه کرک شده Portable

Battle Time

یک بازی اکشن و استراتژیک است در سال 2016 و توسط استودیوهای Foggybus و Jetdogs Studios طراحی و منتشرشده است. در این عنوان شما وظیفه‌دارید تا کنترل یک ژنرال و ارتش بزرگ او را برعهده‌گرفته و قلعه‌های بزرگ دشمنان را فتح کنید تا بتوانید قدرت و ثبات قبیله خود را تضمین کنید. در محیط

بازی Battle Time

حدوداً 400 مرحله مختلف گنجانده‌شده است که هرکدام به‌نوعی برایتان چالش‌برانگیز خواهد بود. تنوع گیم پلی یا به عبارتی نقشه‌های بازی بسیار بالاست و در هرکدام از آن‌ها اهداف تاکتیکی خاصی وجود دارد که استراتژی و سبک خاصی را از جانب بازیکن طلب می‌کند. طراحی گرافیکی بازی بسیار ساده و روان و درعین‌حال خوش‌ساخت است و چشم هر بیننده‌ای را به سمت خود جلب می‌کند. نسبت به سایر بازی‌های استراتژیک موجود با مشکلات و باگ‌های رابط کاربری مواجه نخواهید شد و روند کنترل ارتش و سایر وظایف بسیار ساده است و هر شخصی با هر سنی به‌راحتی می‌تواند سکان بازی را به دست گیرد. در ابتدای بازی Battle Time از شما خواسته می‌شوند تا کاراکتر اصلی یا ژنرال مدنظر خود را انتخاب کنید. برای انتخاب عجله نکنید زیرا که هرکدام از شخصیت‌ها توانایی و درعین‌حال نقاط ضعف بخصوصی دارد که باعث می‌شود در بعضی شرایط خاص عملکرد قابل‌توجهی از خود نشان دهد ولی در بعضی شرایط نیز کارایی موردنیاز را از خود نشان ندهد. بعد از فتح هر قلعه و پیروزی در هر مرحله قادرید تا شخصیت خود و مهارت‌های او را ارتقا بخشید. سیستم ارتقا یا درخت مهارت بازی نه افراط می‌کند و نه تفریط و فقط مهارت‌ها و امکانات موردنیاز در هر مرحله را به شما ارائه می‌کند نه بیشتر. در بخش‌های خاص و نقاط پنهان محیط، سازه‌هایی وجود دارند که باید آن‌ها را جمع‌آوری کنید. پس از جمع آوری این سازه ها، می‌توانید آن‌ها را در کنار هم قرار داده و با شئ به‌دست‌آمده ارتش خود را قوی‌تر کنید. 
نام: Battle Time
حجم فایل: 32 مگابایت
شرکت سازنده: Foggybus
تاریخ انتشار: 2016
ورژن: v1.2.2.143
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: استراتژیک - اکشن - ماجرایی
منتشر کننده: Jetdogs Studios
رمز فایل: www.download.ir

Battle Time

OVER 400 FAST BREATHTAKING BATTLES ARE WAITING FOR YOU!!! Take a role of a true general of a real army. Join the battle, capture enemies’ castles and raise the power of your army. Lead your clan to the victory!

لینک دانلود