دانلود بازی اندروید Battles of the Ancient World v2.3.8

Battles of the Ancient World

نام بازی استراتژی و محبوب می باشد که که به جنگ های واقعی در تاریخ پرداخته و همین موضوع جذابیت و هیجان بازی را چندین برای می کند . تفاوت این بازی استراتژی با دیگر بازی های استراتژی در شبیه سازی نبرد های بازی می باشد که در هر کدام از جنگ های

بازی Battles of the Ancient World

بین از 250 تا 1500 جنگجو حضور خواهند داشت و حالتی بسیار واقعی تر را به بازی می دهد . هر نقطه در بازی نشانه یک سرباز جنگجو می باشد و شما به عنوان هدایتگر و سرلشگر آنها می باشید که باید استراتژی و نبض جنگ را به دست بگیرید . بازی دارای گرافیکی بالا و 2بعدی می باشد . از دیگر قابلیت های جالب بازی می توان به : بیش از 50 ماموریت مختلف در بازی ، قابلیت تجزیه و تحلیل نبرد های بازی ، گیم پلی بسیار سرگرم کننده باید ، هدایت آسان بازی و قابلیت بزرگنمایی نقشه اشاره کرد که بازی را منحصر به فرد خواهد کرد . بازی دارای بیش از 20 نقشه مختلف با محیط هایی کاملا متفاوت می باشد .
نام: Battles of the Ancient World
حجم فایل: 950 مگابایت
شرکت سازنده: HexWar Games Ltd
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.3.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Battles of the Ancient World - v2.3.8

The ‘Battles of the Ancient World’ game system is a tactical simulation of some of the greatest and most important battles from 1457 B.C. to 378 A.D.. Each scenario features one of these great battles and players may play as either side. Each unit in the game represents an actual unit that participated in the battle, each with an actual strength between 250 and 1,200 men. The map represents the actual terrain over which each battle was fought.

لینک دانلود