تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی ماجرایی Before I Forget نسخه ALiAS

Before I Forget

درباره زنی تنها به نام سونیتا است ، او دارای بیماری زوال عقل است و خاطرات مبهمی برایش مانده و نمی داند که چه اتفاقی افتاده است به همین خاطر مشغول گشت زنی درون اتاق هاست تا بلکه بتواند خاطراتش را بازیابی کند و رازهای پشت هر چیزی که در این اتاق ها است را کشف کند . کارت پستال های قاب شده و پشت نویسی شده ، عکسهای خانوادگی و دوستانه ، یادداشت های رمزی و عاشقانه و … وجود دارد که شما به عنوان سونیتا باید همه آنها را بررسی کنید . شما باید داستان زندگی او را مجددا کشف کنید و بتوانید با او که دارای این بیماری است همدردی کنید و او را به خوبی درک کنید . بازی Before I Forget در سبک معمایی و اکتشافی می باشد و دارای داستان کوتاه اما رمانتیک و عاشقانه است و به محض شروع بازی شما درگیر خاطرات سونیتا می شوید و او را از جوانی تا پیری می بینید که چه زندگی داشته است . همچنین شما باید علت وجود این بیماری را در سونیتا بررسی کنید و بفهمید پشت این بیماری چه چیزی است که باعث شده است او به این حال و روز بیافتد .

بازی Before I Forget

دارای گرافیکی زیبا ، صداگذاری دقیق و تصویر سازی بسیار واقع گرایانه می باشد که هر کدام به کیفیت بازی می افزایند به عنوان مثال در صداگذاری بازی حتی صدای نفس کشیدن شخصیت ها و شخصیت اصلی را نیز می توانید بشنوید . ملودی هایی که با پیانو برای این بازی به صورت انحصاری نواخته شده اند نیز به زیبایی بازی می افزاید و باعث می شود بازی بیش از بیش به دل شما بنشیند و از انجام آن احساس رضایت کنید و تمایل به اتمام آن را داشته باشید . اگر از چنین بازی هایی با چنین سبکی خوشتان می آید این بازی را حتما تجربه کنید .  
نام: Before I Forget
حجم فایل: 292 مگابایت
شرکت سازنده: 3-Fold Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: ALiAS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، فکری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: 3-Fold Games
رمز فایل: www.download.ir

Before I Forget - ALiAS

A woman alone in a house. A mystery and a love story. Explore the present to uncover the past, in a short story of love and loss and a life well-lived.A narrative exploration that examines a world where memories are constantly fading and jumbled. A game about dementia and what happens when you can't hold onto the things you've done or the people you've loved.

لینک دانلود