دانلود برنامه اندروید ویرایش عکس Bloom Camera v0.8.2

Bloom Camera

نام نرم افزاری بسیار کاربردی و با ویژگی های منحصر به فرد در زمینه عکاسی و ویرایش عکس که تاکنون کاربران بسیاری را به خود جذب کرده است . شما با استفاده از این نرم افزار می توانید عکس های خود را تبدیل به GIF های محرک کنید . نرم افزار دارای برچسب ها و فیلتر های بسیار محبوب و پرطرفدار می باشد و دارای تنوع بسیار زیادی در این زمینه بوده که به شما اجازه خلق هر گونه عکسی را خواهد داد . کاربران می توانند از ویژگی های retouch ، makeup ، watermark برای ویرایش عکس های شخصی و ایجاد Gif برای به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی استفاده کنند که باعث درخشش و توجه شما در اینستاگرام می شود . شما با

برنامه Bloom Camera

می توانید خود را تبدیل به یک سوپر استار با بهترین چهره مورد نظر کنید و بدون تبلیغات آنها را به اشتراک بگذارید . همینطور شما می توانید خود را بر روی عکس آرایش و گریم کنید ! رژ لب ، خط چشم و تمامی موارد آرایش را در عکس ها ایجاد کرده و بدون احتیاج به آرایش واقعی و در زمانی بسیار کم خود را جذاب کنید . همینطور شما می توانید در این نرم افزار امضای شخصی خود را اعمال کرده و آن را بر روی  عکس های مختلف خود بگذارید .
نام: Bloom Camera
حجم فایل: 66 مگابایت
شرکت سازنده: Nox Future Corp
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v0.8.2
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Bloom Camera - v0.8.2

It is intended to help users shoot like pros, and equipped with easy controls, steady shooting, gridlines for composition, and more. Users can use retouch, makeup, watermark features to edit personal photos, and create Gifs for social sharing, which will make you shine and get you noticed on Instagram. Whether you are taking photos for your loved one, or want to show off to your friends where you are, Bloom camera will help you find more funs in taking photos of yourselves.

لینک دانلود