تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Boiling Steel نسخه کرک شده VREX

Boiling Steel

بازی واقعیت مجازی جدیدی در سبک اکشن ماجرایی شبیه ساز می باشد . شما در این عنوان در نقش یکی از افرادی قرار می گیرید که در جست و جو یک زندگی بهتر در خارج از کره ی زمین هستند . هدف شما یک سیاره ی کلنی می باشد که بدون محدودیت های بوروکراتیک مذهبی و سایر موارد بنیادی است . در آن جا آن ها به تحقیق می پردازند و از منابع علمی و فناوری های ممنوع در دیگر نقاط جهان استفاده می کنند . در بازی Boiling Steel شما قرار است با سیاره ای بسیار هوشمند رو به رو شوید که کارخانه ها ، نیروگاه ها ، معدن ها و منجتمع های صنعتی آن هیچ کارمندی ندارند و توسط لوازم اتوماتیک به کار ادامه می دهند . این جا یک بهشت با تکنولوژی های بسیار پیشرفته است که تمام کارهای کثیف و سخت آن توسط ربات ها انجام می شود ، اما ناگهان همه چیز به هم می ریزد . به محض این که از خواب طولانی خود در کپسول شبیه سازی خواب زمستانی خود بیدار می شوید ، متوجه خواهید شد که یک ویروس به شبکه های اطلاعاتی وارد شده که ربات ها را به ماشین های تهاجمی و کشنده تبدیل کرده است . سیاره ی بهشت در هرج و مرج و جنگی بسیار سخت قرار می گیرد . ساکنان این کلنی کنترل ربات ها را در دست می گیرند و ارتش رباتیک خود را به میدان جنگ می فرستند . اکنون شما باید وارد جنگ های وسیع و هیجان انگیزی وارد شوید و سعی کنید که بتوانید دشمن را شکست داده و این سیاره را نجات دهید . البته قبل از هر چیزی باید مراقب خودتان باشید تا زنده بمانید .

بازی Boiling Steel

یک بازی شوتر علمی تخیلی با داستانی بسیار جذاب است که گیم پلی فوق العاده ای دارد و گرافیک آن نسبت به دیگر بازی های واقعیت مجازی بسیار واقع گرایانه است . 
نام: Boiling Steel
حجم فایل: 9.8 گیگابایت
شرکت سازنده: MIROWIN
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - شبیه ساز - واقعیت مجازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: MIROWIN
رمز فایل: www.download.ir

Boiling Steel - VREX

You are one of many who set off in search of a better life in the distant bastion of scientific progress. Your goal is a colony planet, free from bureaucratic, religious and other radical restrictions. Here they research and freely use industrial teleportation, transfer of consciousness and other technologies prohibited in the inhabited worlds. Factories, power plants, mines and residential complexes of the planet are fully automated. All the dirty and hard work is done by robotic shells controlled by the operator’s mind. It is a high-tech paradise. But here, something went wrong.

لینک دانلود