دانلود آخرین نسخه نرم افزار Boot-US v3.9.1 نسخه ویندوز

Boot-US

به شما اجازه میدهد تا چندین سیستم عامل به طور همزمان بر روی دستگاه خود داشته باشید. آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که چند ویندوز متفاوت برروی یک دستگاه داشته باشید، به نوعی که هر کدام مستقل از دیگری باشد. در نگاه اول ممکن است کمی عجیب به نظر برسد، اما نرم افزار Boot-US، این رویا را برای ما به واقعیت تبدیل کرده است. به همین دلیل شما میتوانید به راحتی از چند سیستم عامل مختلف به صورت همزمان استفاده کنید بدون اینکه هر یک در دیگری دخیل باشد. همچنین

نرم افزار Boot-US

به گونه ای طراحی شده است که نیازی به دانش سطح بالا نخواهد داشت، یعنی مبتدی ترین افراد در علم کامپیوتر نیز میتوانند از تمامی خدمات برنامه نهایت استفاده را ببرند. این برنامه به عنوان نسخه GUI از تمامی ورژن های ویندوز مانند WIN32/64 variants (95/98/ME/NT/200/XP/Vista/2008/7/8/10 پشتیبانی کامل میکند. شما میتوانید هر سیستم عامل را در یکی از درایو های خود نصب کرده و از آن استفاده کنید.
نام: Boot-US
حجم فایل: 19 مگابایت
شرکت سازنده: Boot-US
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.9.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Boot-US v3.9.1

t allows you to use easily all your existing operating systems completely independent of one another. The boot manager can be comfortably installed directly under Windows. The package Boot-US consists of an universal boot manager and the accompanying configuration program for the boot manager.

لینک دانلود