تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Broomstick League – Early Access

Broomstick League

یک بازی ورزشی و اکشن است که تا به حال مثل آن را تجربه نکرده اید . این بازی به شما یک چوب جارو که قابلیت پرواز دارد می دهد و شما را در یک رقابت آنلاین بین دو گروه تقیسم می کند . شما در این بازی باید سوار بر جاروی پرنده خود شوید و توپی که در اختیار دارید را به سمت دروازه حریف ببرید و سعی کنید گل بزنید ، البته این کار چندان هم ساده نیست و بازیکنان حریف نیز سعی بر انجام چنین کاری دارند و به هر نحوی این توپ را از شما می گیرند . چوب جادوی شما جادویی است و شما نیز توانایی استفاده از جادو را دارید و با استفاده از آن می توانید حریفتان را گمراه کنید . در بازی Broomstick League طلسم های فراوانی وجود دارد که با استفاده از آن می توانید حریفتان را گول بزنید و به او صدمه بزنید تا هم تیمی های شما بتوانند توپ را به دروازه حریف برسانند . از طلسم هایی که در این نسخه از بازی وجود دارد می توان به : طلسم انفجاری ، طلسم انجراف جارو ، طلسم ترسناک و … اشاره کرد . همچنین توانایی به روز رسانی و خرید تجهیزات بهتر برای بازیکن خودتان نیز موجود است تا بتوانید با قدرت و سرعت بیشتری حرکت کنید . از جاروهای سفارشی سازی شده نیز غافل نباشید زیرا هر چه سرعت شما بالاتر باشد امکان اینکه بازیکن حریف به شما برسد پایین تر می آید و راحت تر گل می زنید . ویژگی های اصلی

بازی Broomstick League

این است که : مسابقات به صورت آنلاین و بازیکن علیه بازیکن خواهد بود و توانایی بازی یک به یک ، 2 به دو و سه به 3 را خواهید داشت ، گیم پلی واقع گرایانه و طراحی شده در هنگام پرواز با جاروی جادویی و استفاده از طلسم های جادویی ، شخصی سازی شخصیت به صورت کامل ، امکان نمایش آنلاین امتیازات بازیکنان تا ببینید چه کسی از همه قدرتمند تر است و … . این نسخه از بازی ، نسخه دسترسی زودهنگام است و ممکن است دارای مشکلاتی باشد که در نسخه اصلی حذف شود .  
نام: Broomstick League
حجم فایل: 4.71 گیگابایت
شرکت سازنده: Virtual Basement LLC, Code Head
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ورزشی ، استراتژیک ، اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Blue Isle Publishing
رمز فایل: www.download.ir

Broomstick League - Early Access

Broomstick League is a fast paced, high-flying online sports game where players divide into teams and streak across massive arenas atop their trusty broomsticks. Take possession of the ball and rush it through the stadium as you outmaneuver other players in an effort to score.

لینک دانلود