دانلود بازی کامپیوتر Brrrainz: Feed your Hunger نسخه Portable

Brrainz: Feed your Hunger

یک بازی استراتژیک دیوانه وار ماجرایی است . این بازی کلاسیک در دنیایی آخر الزمانی جریان دارد که در آن همه ی مردم به زامبی تبدیل شده اند و می خواهند گوشت تن شما را بخورند . برای زنده ماندن در

بازی Brrainz: Feed your Hunger

شما باید به طرز ماهرانه ای بازی را تجربه کنید ، از تله ها دوری کنید ، باهوش باشید ، از تاکتیک ها استفاده کنید و به جمع آوری وسیله ها و تجهیزات مورد نیاز خود بپردازید تا بتوانید مسیری به سمت پیروزی را برای خود بسازید . در خالی که شما به جست و جو و کاوش در جهان این بازی می پردازید ، با افراد خطرناک و وحشی زیادی رو به رو خواهید شد ، اما ممکن است با یک سری از انواع مهربان زامبی نیز آشنا شوید که می توانند دوست وفاداری برایتان باشند ، به آن ها اعتماد کنید تا به شما کمک کنند و بفهمید که چه کسی پشت این کارها بوده و بتوانید دنیا را نجات بدهید . این عنوان با الهام از بازی های و فیلم های زامبی محور قدیمی ساخته شده است و سبک های اکشن ، ماجرایی و استراتژیک را با یک دیگر ترکیب می کند . یادگیری مکانیک های گیم پلی بسیار آسان است ، اما حرفه ای شدن در آن کار سختی خواهد بود . در مجموع قرار است با اثری جذاب و هیجان انگیز و خونین رو به رو باشیم که کمی خنده دار نیز می باشد . شما این امکان را خواهید داشت تا کنترل یک سری از زامبی ها را نیز به دست بگیرید . شما می توانید موجی پر تعداد از آن ها را تحت فرمان بگیرید و به آن ها دستور بدهید حمله کنند یا کار خاضی را انجام بدهند . شما همچنین می توانید به جمع آوری زامبی های مختلف و با توانایی های خاص بپردازید . داستان این بازی جالب است و در آن شاهد لحظاتی طنز و اشاره به موارد معروف فرهنگ عام هستیم . باس فایت های منحصر به فردی نیز برای این عنوان طراحی شده و همچنین تعدادی معما هم در آن وجود دارند . این بازی 21 مرحله دارد که ممکن است در هر کدام آن ها به صورت تصادفی یک سری تغییرات ایجاد شود . تکمیل این عنوان تقریبا 8 تا 10 ساعت طول خواهد کشید .
نام: Brrrainz: Feed your Hunger
حجم فایل: 560 مگابایت
شرکت سازنده: Brrrainz Incorporated
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 7
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Brrrainz Incorporated
رمز فایل: www.download.ir

Brrrainz: Feed your Hunger - Portable

Classic zombie game- with a twist of blood-red sauce! A world where everyone is out for your congealed blood and want your rotting head on a spike. To survive you must skillfully avoid traps, be smart, use tactics, loot and improve your skills along your path to victory. While exploring the world, you will meet Freaks, faithful friends of Zombie kind. Trust them and together you may uncover the reasons behind the treacherous slaughters led by the mysterious Mr. Z.

لینک دانلود