تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Bubonic Outbreak نسخه کرک شده PLAZA

Bubonic Outbreak

یک بازی اکشن و ماجرایی است که در سال 2016 و توسط استودیو بازی‌سازی MouldyMattress طراحی و منتشرشده است. بازی داستان یک کارآگاه خصوصی را بیان می‌کند که به دلیل بدهی و مشکلات فراوانی که دارد همسر و فرزندش او را ترک کرده‌اند. دریکی از روزهای عادی، نامه‌ای روی میزش مشاهده می‌کند که از طرف یکی از دوستان قدیمی‌اش فرستاده‌شده است. پس از باز کردن نامه و خواندن آن، متوجه می‌شود که دوستش پیشنهاد کاری بسیار خوبی به او ارائه کرده است. او متوجه می‌شود که دریکی از شهرهای اطراف مردی به دلیل بیماری مشکوک دریکی از بیمارستان‌ها قرنطینه شده است و شهرهای اطراف نیز بسته هستند. این فرصت به شما داده‌شده است تا زودتر از همه و قبل از اینکه کسی متوجه شود وارد شهر شده و تحقیقات خود را آغاز کنید تا از علت تمامی این مشکلات آگاهی یابید. اگر تحقیقات خوب پیش رود و بتوانید مأموریت خود را به‌خوبی به اتمام برسانید زندگی شما برای همیشه دگرگون خواهد شد. در طی روند

بازی Bubonic Outbreak

با یادداشت‌هایی روبه‌رو خواهید شد که بخش‌هایی از داستان را افشا خواهند کرد. درمجموع هشت سطح مختلف در بازی وجود دارد که هرکدام به‌نوعی چالش‌برانگیز است.
نام: Bubonic Outbreak
حجم فایل: 1.2 گیگابایت
شرکت سازنده: MouldyMattress
تاریخ انتشار: 2016
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - شبیه ساز - استراتژیک
منتشر کننده: MouldyMattress
رمز فایل: www.download.ir

Bubonic Outbreak

You are in debt, your wife and kids have left and you have nothing left to lose, but how far will this take you? It is just another regular day at the office as a private detective and you find on your desk letter from a friend tipping you off to something good. You are told that a man was recently placed into quarantine in a hospital and the surrounding town closed off too. It is now your job to investigate and find out what is going on before everyone else, to give you a chance at redemption. If the story goes big, this could change your life!

لینک دانلود