تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Calm Down Stalin

Calm Down Stalin یکی از بازی های سبک شبیه ساز است که توسط کمپانی Cartboard Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در این بازی شما در قالب شخصیت استالین به ایفای نقش می پردازید ، کسی که با نزدیک کردن انگشتش به سمت یک دکمه قرمز رنگ ، دلهره را در دل دشمنانش ایجاد می کند . این دکمه به پایگاه سلاح های هسته ای متصل بوده و با فشردن آن اتفاقات ناگواری رخ خواهد داد .

سایر توضیحات : هرچه دست استالین به این دکمه نزدیکتر شود ، نشاندهنده نارضایتی او نسبت و تهدید دشمنان نسبت به یک موضوع خاص است . در کنار تمامی این موارد ، امضای قراردادهای مهم دولتی ، پاسخ دادن به تلفن ، برخورد با زیردستان و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از وظایف شما بشمار می آید . پیپ کشیدن برای کاهش استرس و جلوگیری از لرزش دست ، مجموعه ای از ابزار های مفید ، وجود حالت داستان که کامل کردن آن باعث باز شدن آیتم های جدید می شود ، وجود حالت endless mode برای به چالش کشیدن توانایی های خود و مبارزه برای کسب امتیاز بیشتر تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد این بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Calm Down Stalin

 

مشخصات بازی Calm Down Stalin :

نام بازی : Calm Down Stalinپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Cartboard Gamesمنتشر کننده : Cartboard Gamesسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Calm Down Stalin

لینک دانلود