تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Cartonfall نسخه PLAZA

Cartonfall

عنوانی در سبک شبیه‌ساز و ماجرایی است که در سال 2019 و توسط kuklam studios طراحی و منتشرشده است. داستان بازی در ارتباط با نگهبان یک انبار بزرگ است که در شیفت شب خود مشغول فعالیت می‌باشد. در همین حین، شخصی با سروکله‌ی جعبه مانند تمامی این مجموعه را تسخیر می‌کند و قصد دارد تا مانع از خروج نگهبان از ساختمان‌ها شود. حال شما در میان انبوهی از جعبه‌ها گیر افتاده‌اید. برای بیرون رفتن باید معماهای سخت و چالش‌برانگیز او را حل کنید و یا به دیوارهای ساخته‌شده از کارتون ضربه بزنید تا نابود شوند.

بازی Cartonfall

مملو از معماها و پازل‌های مختلف است و به‌صورت اول‌شخص روایت می‌شود. مهم‌ترین ویژگی بازی فیزیک بسیار واقع‌گرایانه آن است که در هنگام نابود کردن دیوارهای جعبه‌ای و فروریختن آن‌ها کاملاً قابل‌مشاهده است. وسایلی که برای دفاع از خود و نابود کردن دیوارها در دست دارید همگی وسایل معمولی هستند که فقط می‌توانید آن‌ها را پرتاب کنید. در پشت هرکدام از این دیوارها رازها و تله‌های بسیار زیادی وجود دارد که انتظار شمارا می‌کشند. 
نام: Cartonfall
حجم فایل: 527 مگابایت
شرکت سازنده: kuklam studios
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: kuklam studios
رمز فایل: www.download.ir

Cartonfall - PLAZA

It was another night shift at your job in a warehouse, when a madman with a box on his head, took control over the complex. Now you are under his control, to get out of here you have to solve his wicked riddles and smash through his weird cardboard structures by using anything you find in the boxes...

لینک دانلود