تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی واقعیت مجازی Cast VR نسخه کرک شده VREX

Cast VR

یک بازی شبیه سازی و واقعیت مجازی است که شما را به دنیای سحر و جادو می برد ، دنیایی که باید در آن راز های فراوانی را کشف کنید . شما می توانید جادوهای فراوانی را یاد بگیرید و با وسایل و آیتم های جادوی دیگر به جنگ با دشمنان بروید . شما به عنوان یک جادوگر یک کاب جادویی و یک چوب جادویی دارید که آنها جزو مهم ترین وسیله های شما به عنوان یک جادوگر هستند . داستان

بازی Cast VR

درباره پادشاهی گمشده است و حالا پیروان او شما را به خاطر قدرت فراوان و بی حد و مرزتان احضار کرده اند . حالا باید قلعه ای که آخرین بار پادشاه در آن بوده سات را بگردید و خبو همه جای آن را یاد بگیرید و در این راه ببینید که چگونه خواهید توانست راز گم شدن او را بیابید . راه نجات دنیا در پیدا کردن تمامی رموز دنیایی است که به درون آن رفته اید . گیم پلی بازی Cast VR بسیار ساده است تنها کافی است که یک طلسم را از کتاب جادویی خودتان با کمک چوب جادویتان اجرا کنید با اینکار از خودتان و دیگران مقابل دشمنان مراقبت کنید . نجات دنیای جادویی در دستان شماست و باید به آن رسیدگی کنید . از پیش نیاز های اجرای این بازی داشتن یکی از هدست های واقعیت مجازی می باشد و بدون آن اجرا نخواهد شد . 
نام: Cast VR
حجم فایل: 1.46 گیگابایت
شرکت سازنده: Humble Sage Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، واقعیت مجازی ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Humble Sage Games
رمز فایل: www.download.ir

Cast VR - VREX

In Cast VR, you will explore a magical world and uncover the mystery of the missing King. You can cast spells with your magic wand and trusty spell book as you face enchanted creatures, solve puzzles and discover the castle.The King is missing... and you have been summoned for your magical abilities. You must explore the castle - it is the centre of all magic. Unlock the mysteries to find the king, save his daughter, and if you can… save the world.

لینک دانلود