تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Chico نسخه کرک شده PLAZA

Chico

یک بازی اکشن و شبیه‌ساز است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی 1Monkey2Brains طراحی و منتشرشده است. قهرمان‌بازی چیکو نام دارد و به‌صورت کاملاً ناگهانی خودش را بر قله‌ی یک کوه بزرگ پیدا می‌کند. در محیط بازی منابع بسیاری وجود دارد که می‌توان با کمک آن‌ها به ساخت ابزارها و ساختمان‌های مختلف پرداخت. ساخت این آیتم‌ها شاید درروند گیم پلی بازی تأثیری نداشته باشد اما کیفیت زندگی چیکو را بالا برده و مهم‌تر از همه اینکه سرگرمی خوبی برای وقت‌های بیکاری هستند. گیم پلی بازی و فرایند کنترل آن بسیار ساده و ابتدایی است به‌گونه‌ای که در ابتدا ممکن است خسته‌کننده به نظر برسد. فعالیت‌ها و ورزش‌های مختلفی برای سرگرم کردن بازیکنان در محیط

بازی Chico

تعبیه شده است که هرکدام به‌نوعی جذاب است. سیستم لوت و استفاده از ابزارها یکی از مهم قابلیت‌های بازی است. باوجود چرخه کامل فصلی و چرخه شب و روز از یکنواخت شدن محیط بازی تا حد زیادی جلوگیری شده است. 
نام: Chico
حجم فایل: 439 مگابایت
شرکت سازنده: 1Monkey2Brains
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: 1Monkey2Brains
رمز فایل: www.download.ir

Chico - PLAZA

Chico is not a game in the way you may think, even if you will be able to loot and craft; it is something we can call a screensaver customizer ( what you craft in the game is what you get in the screen saver )... and if you don't like to customize at all, then let the AI do it for you.

لینک دانلود