تبلیغات
تبلیغات

دانلود مستند قلمرو های پنهان چین China’s Hidden Kingdoms

China’s Hidden Kingdoms

مستند سریالی محصول ایالات متحده و به زبان انگلیسی میباشد . مستند سریالی National Geographic بینندگان را به مناطق دور افتاده چین می برد . با دسترسی منحصر به فرد به مکانهای مختلف در سراسر کشور ، بینندگان به سفر در این قلمروهای جادویی می پردازند و به کاوش در پنج نقطه بسیار متفاوت از جمله کوههای مرتفع ، جنگلهای گرمسیری ، جنگلهای بامبو ، دشتهای عالی و جنگلهای معتدل می پردازند . این چین است که معدودی از مردم تا به حال آن را دیده اند .

مستند سریالی China’s Hidden Kingdoms

نگاه ویژه به حیات وحش چین متنوع چین دارد . همه اینها از بامبو شروع می شود و این کشور به عنوان “پادشاهی بامبو” شناخته می شود . در جنگل بامبو ، ما با پاندا مادر و توله تازه متولدشده ملاقات می کنیم . بیشتر فیلم های موجود در China’s Hidden Kingdoms صرف شگفتی های طبیعت و برخی موجودات واقعاً باورنکردنی است ، اما لحظاتی از غم و حقایق سخت وجود دارد .
نام: China's Hidden Kingdoms
حجم فایل: 933 مگابایت
شرکت سازنده: Brian Leith Productions
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز imdb: 8.1
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mkv
رمز فایل: www.download.ir

China's Hidden Kingdoms

With unique access to locations across the country, viewers go on a journey through these magical realms, exploring five very different worlds -high mountains, tropical jungles, bamboo forests, great plains and temperate forests.

لینک دانلود