تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید و آیفون Clash of Lords 2 v1.0.307

به روز رسانی :

1399/07/29 نسخه v1.0.307 اضافه شد.

Clash of Lords 2

به یکی از 10 بازی برتر استراتژیک منتشر شده برای پلتفرم های موبایل به نام Clash of Lords 2 خوش آمدید! آیا آماده اید تا پا به میدان نبرد بگذارید و افراد مختلف را نابود کنید؟ با استفاده از قهرمانان مختلف در این بازی شما می توانید به جنگ دوستان یا دشمنان خود بروید و از ویژگی های منحصر به فرد هر یک آنها استفاده کنید تا یک جنگ تمام عیار را بسازید. شما می توانید با استفاده از ابتکار خود صحنه نبرد را از آن خود کنید و به برترین افسر جنگی در تمام اعصار تبدیل شوید. دقت کنید که در این بازی بدون شک هوش و ذکاوت شما یک برگ برنده برای شماست. هر جا در یک موقعیت بسیار خطرناک گیر افتادید، لحظه ای درنگ کنید و تمام توان خود را به کار ببندید تا یک راه حل ایده آل را کشف کنید و خود را نجات دهید. البته تمام این حرف ها در ورطه عمل باید به اثبات برسد و پیش از شروع بازی نمی توان راجع به مهارت شما سخن گفت.

بازی Clash of Lords 2

یک بازی بسیار جذاب در سبک استراتژیک است که توانسته است تا ابتکارهای بسیار جدید را به این سبک از بازی ها وارد کند. در این بازی شما می توانید از میان بیش از 40 قهرمان مختلف انتخاب منحصر به فرد خود را داشته باشید و با استفاده از نیروهای تحت امر آنها یک ارتش بسیار قوی را بسازید. همچنین باید یک پایگاه بسیار خوب برای خود تاسیس کنید چرا که یک ارتش خوب بدون شک نیاز به یک پایگاه قدرتمند دارد. بازی Clash of Lords 2 توسط IGG.COM برای پلتفرم های اندروید و iOS عرضه شده است.

ویژگی های اصلی بازی Clash of Lords 2:

– قابلیت کنترل کامل صحنه نبرد همراه با ویژگی های منحصر به فرد قهرمانان

– قابلیت ادغام قهرمانان و نیروهای عادی برای یک جنگ تمام عیار

– قابلیت بازی در حالت های PvE و PvP

– گیم پلی بسیار جذاب همراه با ویژگی های متنوع

– گرافیک بسیار عالی همراه با قابلیت زوم روی نقاط بسیار کوچک

– موسیقی متن عالی

نام: Clash of Lords 2
حجم فایل: 60 + 347 مگابایت
شرکت سازنده: IGG
ورژن: v1.0.307
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا و آی او اس 7.0 به بالا

Clash of Lords 2 - v1.0.307

Are you ready to step into the pit and punch someone? Your favorite Clash of Lords 2 Heroes are fighting in a free-for-all frenzy against a force of frightening fiends! Control the action and become the greatest warlord in all the land. To survive you’ll need wit, will, and we couldn't think of a word for strength but you get the picture. It's time to Clash!

لینک دانلود