دانلود نرم افزار CodeTrigger v6.2.0.1 نسخه ویندوز

CodeTrigger

نام یکی دیگر از افزونه های ویژوال استودیو می باشد که به وسیله آن شما می توانید مراحل ذخیره شده در SQL Server ، کلاس لایه داده ها ، کلاس دامنه های تجاری ، رابط بنیاد ارتباطی ویندوز همراه با نمونه کد های زبان برنامه نویسی ASP.net برای شروع به برنامه نویسی را در اختیار داشته باشید. همچنین شما می توانید تولیدات خود را بوسیله تمرکز بر روی مسائل مربوط به دامنه های تجاری و تولید کد هایی واضح در پشت صحنه را طراحی نموده و با پشتیبانی از تمامی پایگاه های داده مانند SQL Server 2012+, Oracle 11g/12c, MySQL 8.0+ و وارد کردن مدل ها و طرح های روابط موجود در تمامی مدل های نرم افزار در پایگاه داده مانند WPF/WCF/Winforms/Web application بتوانید با تمرکز بالا بر روی دامنه سطح بالاتر کار کنید. هدف اصلی

نرم افزار CodeTrigger

بالا بردن سرعت و آسانی عملیات توسعه نرم افزار بوسیله ایجاد یک الگو غیر مزاحم برای تیم توسعه می باشد همچنین شما می توانید انتخاب کنید که آیا ترجیح می دهید فقط کد لایه داده ای را تولید کرده یا علاوه بر آن کد لایه دامنه تجاری و مدل های کلاس را نیز تولید کنید. CodeTrigger توانایی تولید کردن هر آنچه را که شما می خواهید بنا بر انتخاب شما را دارا می باشد و آزادی در ایجاد و تفسیر فلسفه نرم افزار را در اختیار شما قرار می دهد.

نام: CodeTrigger
حجم فایل: 36.7 مگابایت
شرکت سازنده: codetrigger
ورژن: v6.2.0.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

CodeTrigger v6.2.0.1

CodeTrigger aims to simplify and expedite your software development processes, by establishing a non-intrusive template for your development team. Unlike other code generators, CodeTrigger is largely design agnostic. You are not compelled to follow any particular flavour-of-the-month design philosophy, nor are you tied-in to complex layers of impenetrable code.

لینک دانلود