دانلود نرم افزار Combined Windows Privacy Utilities v1.7.8

Combined Windows Privacy Utilities

مجموعه‌ای از ابزارهای امنیتی و محافظت از حریم خصوصی کاربران ویندوز است که در قالب یک مجموعه کامل عرضه‌شده است. این نرم‌افزار رایگان فرآیندهای دریافت، بازیابی، تجزیه، آنالیز و ساختار سازی داده‌ها که از چند بلاک لیست قابل‌اعتماد استفاده می‌کنند را بسیار ساده و روان کرده و سپس تمامی اطلاعات و داده‌های به دست آمده را به یک فایل کامل و کاربردی تبدیل می‌کند. کار با نرم‌افزار Combined Windows Privacy Utilities بسیار ساده است و می‌توان آن از هر جایی و در هر سیستمی که از ویندوز پشتیبانی می‌کند نصب کرد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این ابزار امکان استفاده از دیوایس های اکسترنال همانند فلش مموری است. فقط کافی است فایل‌های نرم‌افزار را روی فلش مموری ریخته و آن را به سیستم ویندوزی وصل کنید. سپس نرم‌افزار راه خود را برای انجام پروتکل‌های امنیتی خواهد یافت. علاوه بر موارد ذکر شده این نرم‌افزار هچگونه سابقه و ورودی خاصی از خود در رجیستری ویندوز به جای نگذاشته و به صورت کاملاً نامحسوس کار می‌کند.
نام: Combined Windows Privacy Utilities
شرکت سازنده: bongochong
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.7.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Combined Windows Privacy Utilities v1.7.8

This is a free and open source suite of integrated tools for Windows users, to help them guard their privacy and security.
It does this through drastically simplifying the work of retrieving, parsing, and structuring data from a number of different trustworthy block lists, then combining them into single, usable files, and putting them in their proper places.

لینک دانلود