دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود فیلم آموزشی Complete Guide to Arduino Make Android RC Car

Complete Guide to Arduino Make Android RC Car کنترل یک ماشین کنترلی توسط بلوتوث فیلم آموزشی محصول شرکت Udemy می باشد . Arduino یک کمپانی منبع باز سخت افزاری و نرم افزاری است که کیت های میکرو کنترولر برای ساخت دستگاه های دیجیتالی و اشیاء تعاملی  طراحی و تولید میکند که میتوانید این اشیاء را در دنیای فیزیکی کنترل کنید . شما در این پروژه قدم به قدم در مورد ساخت آن آموزش می بینید . همچنین کدها برای شما به اشتراک گذاشته می شود تا بتوانید به وسیله ی آن پروژه ی خود را تکثیر کنید . در این فیلم آموزشی چگونه اندازه گیری فاصله و موانع با استفاده از سنسور التراسونیک HC-SR04 , نحوه ی برقراری بلوتوث با دیگر دستگاه ها , چگونه کنترل موتورهای DC با استفاده از کنترل کننده ی L298N , چگونه ادغام اجزای یک سیستم کامل , چگونه راه اندازی شاسی برای ایجاد بدنه خودرو و چگونگی ساخت مدار با استفاده از پوسته را آموزش خواهید دید .

سر فصل های دوره آموزشی :

– چگونه با استفاده از سنسور ultrasonic – HC-SR04 فاصله را اندازه گیری کنید و موانع را تشخیص دهید. – نحوه برقراری ارتباط با دستگاه های دیگر با استفاده از بلوتوث – چگونه با استفاده از کنترلر موتور L298N یک موتور DC را کنترل کنید . – چگونه کامپوننت های مختلف را با هم ترکیب کنید تا یک سیستم کامل بسازید . – چگونه شاسی یک ماشین را درست کنید تا بر روی آن بدنه خودرو را سوار کنید . – چگونه با استفاده از breadboard یک circuits  را بسازید .

دانلود فیلم آموزشی Complete Guide to Arduino Make Android RC Car

مشخصات فیلم آموزشی Complete Guide to Arduino Make Android RC Car :

– ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : Udemy – مدرس : Azy Geek – مدت زمان آموزش : 1 ساعت – پروژه تمرینی : ندارد – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720*1280 – فرمت فایل : Mp4 – زیرنویس انگلیسی : ندارد – زیرنویس فارسی : ندارد

Complete Guide to Arduino Make Android RC Car