تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید راهزن آسمان Sky bandit v1.1.12

Sky bandit

یک بازی کژوال و سرگرم کننده برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما می توانید یکی از قهرمانان را انتخاب کنید و نبرد را آغاز کنید . هر کدام از قهرمانان دارای مهارت ها و توانایی های منحصر به فردی هستند که در طول بازی می توانید با جمع آوری امتیازات کاراکتر خود را ارتقا دهید . نیروهای دشمن تمام شهر را در بر گرفته اند و حالا وظیفه شما این است تا با این موجودات تاریک و خطرناک مبارزه کنید . پادشاهی باستان از بین رفته و به جزایر شناور و پراکنده در هوا تبدیل شده است موجوداتی خطرناک از زیر زمین برخاسته اند و آماده جنگ هستند . در

Sky bandit

بازیکنان در نبرد های هوایی با نیرو های تاریک مبارزه مبارزه می کنند و تمام این موجودات عجیب و غریب را نابود می کنند . در طول بازی مهارت های شخصیت خود را ارتقا دهید و با شرکت کردن در نبرد های دشوار خودتان را به چالش بکشانید .
نام: Sky bandit
حجم فایل: 148 مگابایت
شرکت سازنده: Macaca Games Inc
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.12
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: سرگرمی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Sky bandit - v1.1.12

Enchanted Mist swept the world. Ancient kingdoms were burst apart and scattered into floating islands stretched across mystical skies. Rising from beneath, mysterious creatures spiral upon ancient artifacts and treasure. Adventurers and scavengers by sheer will and combat ability, take on the path in search for lost riches.

لینک دانلود