تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی شبکه رایانه ای: اصول شبکه – مبانی وایرشاک

Computer Network: Networking fundamentals + Wireshark Basics

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Udemy و به زبان انگلیسی میباشد .

آنچه در دوره Computer Network: Networking fundamentals + Wireshark Basics یاد خواهید گرفت: خواهید فهمید که چگونه شبکه های رایانه ای در هر لایه طراحی ، پیاده سازی و بکار گرفته می شوند . محتوای ساختاری با هر بخش اختصاص داده شده به جنبه های منحصر به فرد شبکه های رایانه ای . سخنرانی های واضح درباره مفاهیم مهم درباره شبکه . سخنرانی های پویا ، سخنرانی با مثال در هر کجا که لازم باشد برای کمک به دانش آموزان که از طریق تجسم یاد می گیرند .

الزامات دوره Computer Network: Networking fundamentals + Wireshark Basics: علاقه به شبکه های رایانه ای یا کار با اینترنت . ایده اصلی در مورد رایانه . برخی مهارت های ریاضی برای درک و حل مشکلات مربوط به شبکه . برای یادگیری این دوره شما به نرم افزارها یا ابزارهایی احتیاج ندارید . برای دسترسی به سخنرانی ها و منابع به یک رایانه با اینترنت نیاز دارید . شرح دوره:

شبکه رایانه ای: اصول شبکه سازی + مبانی وایرشاک . زیرنویس ها برای همه سخنرانی ها!

این دوره شبکه رایانه به کلیه اصول مربوط به شبکه رایانه می پردازد . از توضیح اصول شبکه های رایانه ای ، مدل های ارتباطی و سخنرانی های دقیق در مورد لایه های یک شبکه . این دوره دارای نمودارهای گویا و انیمیشن است که به شما کمک می کند مفاهیم را به روشی آسان تر درک کنید . از حل مشکلات مربوط به شبکه گرفته تا بحث در مورد کاربردهای این مفاهیم ، ما جنبه های عملی شبکه را پوشش داده ایم . به علاوه شما می توانید بخش پاداش تازه اضافه شده ما را در ابزار تحلیلگر بسته بندی وایرشاک دریافت کنید!

این دوره برای چه کسی است: دانشجویان علوم کامپیوتر که شبکه های رایانه ای را به عنوان یک دوره دانشگاهی می گذرانند . دانشجویان IT که می خواهند از خارج یاد بگیرند .
نام: Computer Network: Networking fundamentals + Wireshark Basics
حجم فایل: 198 مگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 2016
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 6 ساعت و 17 دقیقه
منتشر کننده: Udemy
رمز فایل: www.download.ir

Computer Network: Networking fundamentals - Wireshark Basics

Learn Computer Networks fundamentals and Wireshark Basics; Build Strong, Successful Foundation in Computer Networking.

لینک دانلود