تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Conan Exiles Dev Kit v221995.25124 نسخه ویندوز

Conan Exiles Dev Kit

نام نرم افزاری است که بیشتر به درد مدرسین و توسعه دهندگان بازی های آنلاین می خورد . این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا بر روی بازی اصلی و نسخه ای که در حال حاضر وجود دارد تغییرات دلخواهی را اعمال کنید مثلا نحوه گیم پلی ، افزودن و یا جذف هیولاها و رئیسان بازی ، تغییرات و موارد جدید و … . نرم افزار Conan Exiles Dev Kit از موتور گرافیکی سفارشی شده Unreal Engine استفاده می کند و اگر کمی دانش درباره نحوه کار این موتور گرافیکی داشته باشید به راحتی می توانید با آن کار کنید و حتی خط داستانی بازی را نیز تغییر دهید . این نرم افزار به توسعه دهنده اصلی بازی نیز کمک می کند تا مد ها و حالات بیشتری را از توسعه دهندگان غیر رسمی دریافت و چنانچه از استاندارهای لازم برخوردار بود آن را برای همگان از طریق استیم منتشر کند .

نرم افزار Conan Exiles Dev Kit

مناسب کسانی است که قصد تدریس هوش مصنوعی بازی ها را دارند و همچنین این کیت توسعه مناسب کسانی است که قصد یادگیری فنون کار با موتور گرافیکی Unreal Engine را دارند . برای کار با این کیت توسعه بازی نیازی به نصب بازی بر روی دستگاه ندارید .
نام: Conan Exiles Dev Kit
حجم فایل: 170 گیگابایت
شرکت سازنده: Funcom
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v221995.25124
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
منتشر کننده: Funcom
رمز فایل: www.download.ir

Conan Exiles Dev Kit v221995.25124 - Win

Conan Exiles features full modding support on PC. This was made available at the start of Early Access. Mod developers are able to download a custom Unreal Engine editor, letting them create a whole host of modifications to the game. Everything from changing aspects of gameplay to adding new monsters and items to the game can be done with the modding tools. A mod management tool which connects to the Steam Workshop allows players to easily load in the mods they want to play with.

لینک دانلود