تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Construction Set v1.1.5

Construction Set

طیف بسیار گسترده ای از ساختمان های آجری کوچک در بازی وجود خواهد داشت که شما باید در ابتدا و در قسمت تمرینی بازی با چیدن آنها در کنار هم و بر روی یک دیگر ساختمان هایی از ذهن خود ایجاد کنید . باید دست شما برای ساختمان سازی با این آجر ها راه افتاده تا سپس وارد مراحل بازی شده و ساختمان های داده شده را با تجسم خود ساخته و در صورت درست بودن آن به شما امتیاز داده خواهد شد . قالب های این بازی به صورت 3 بعدی بوده و حسی واقعی را از ساختمان سازی های بازی گونه به شما القاء خواهد کرد . همینطور بیش از 10 ها مجموعه و 200 نوع ساختمان مختلف در بازی وجود دارد که شما باید به ترتیب مراحل تمامی آنها را بسازید .

بازی Construction Set

دارای رابط کاربری ساده و همینطور حجم کم بوده ولی در همین حال ذهن شما را بسیار فعال نگه داشته و دارای گیم پلی سرگرم کننده می باشد که آن را به علاقه مندان بازی های پازلی پیشنهاد می کنیم .
نام: Construction Set
حجم فایل: 74 مگابایت
شرکت سازنده: SayGames
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: پازلی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Construction Set - v1.1.5

Assemble a wide variety of brick buildings and scenes in this classic constructor game. Start as a baby builder and level your way up to increasingly complex construction sets. This relaxing and satisfying game is sure to bring you back to the imagination and fun of your childhood!

لینک دانلود