دانلود نرم افزار Coolutils OST to PST Converter v2.1.0.60 ویندوز

Coolutils OST to PST Converter

نرم افزاری است که تمامی اسناد شما با فرمت OST را به فرمت PST تبدیل می کند . این نرم افزار بر خلاف سایر نرم افزار ها نیازی به اتصال دائمی به سرور نرم افزار نداشته و در حالت آفلاین نیز به خوبی کار می کند . با این نرم افزار قادرید فایل های درون پوشه های صندوق پستی را به صورت پسوند PST که قابلیت خواندن توسط Outlook را دارد ، تبدیل کنید . نرم افزار Coolutils OST to PST Converter با خیال راحت همه موارد مهم شما مانند ایمیل ، پیوست ها ، تقویم ، کارها و رویداد ها ، مخاطبین و … را بازیابی می کند حتی اگر به دستگاهی که قبلا فایل های OST بر روی آنها بوده است . تجربه کار با این نرم افزار بسیار دلنشین است و کار با آن نیز بسیار ساده است . در نسخه پولی این برنامه علاوه بر داشتن دسترسی همیشگی به این نرم افزار ، از شر تبلیغات مزاحم نیز خلاص می شوید . نحوه کار با

نرم افزار Coolutils OST to PST Converter

بدین شکل است که ابتدا از شما آدرس یک رورودی با پسوند OST می خواهد و بعد از آن به شما یک خروجی PST در پوشه ای که خودتان از قبل آدرس آن را به نرم افزار داده اید ، تحویل می دهد .
نام: Coolutils OST to PST Converter
حجم فایل: 46 مگابایت
شرکت سازنده: Cool Utils
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.1.0.60
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Coolutils OST to PST Converter - v2.1.0.60

CoolUtils OST to PST Converter will easily convert your OST file or files to PST. Unlike other tools, it works even if you do not have an Exchange Server connection. Recover Exchange mailbox folders by converting OST to PST and opening the converted PST file in Outlook.

لینک دانلود