دانلود نرم افزار Coolutils Total Movie Converter v4.1.0.37 نسخه ویندوز

به روز رسانی :

1398/02/23 نسخه v4.1.0.37 اضافه شد.

Coolutils Total Movie Converter

یک ابزار چند منظوره برای تبدیل فایل های ویدئویی به فرمت های محبوب و پرکاربرد مانند AVI، MPG، WMV، MPEG، FLV است. به همین ترتیب، این برنامه قادر به تبدیل ویدئوها جهت پخش در انواع دستگاه های مختلف نظیر: iPod، iPhone، Zune، Apple TV، Archos، Creative Zen Vision، XBox و بسیاری از دستگاه های هوشمند دیگر نیز است.

نرم افزار Coolutils Total Movie Converter

همچنین داراری یک رابط کاربری ساده ولی در عین حال بسیار کاربردی است که قابلیت تبدیل ویدیوها به صورت دسته ای را نیز به مخاطبان ارائه می دهد. Coolutils Total Movie Converter همچنین فرمت 3GP را نیز پشتیبانی می کند. این قابلیت به شما این امکان را می دهد که ویدیویی را برای پخش در تلفن های همراه تبدیل کنید. اگر شما دارای گوشی هوشمند نوکیا یا بلکبری هستید، این نرم افزار فرمت های ویدئویی مناسب برای این گوشی ها را فقط با فشار دادن یک دکمه فراهم می کند.
نام: Coolutils Total Movie Converter
شرکت سازنده: Coolutils
ورژن: v4.1.0.32
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Coolutils Total Movie Converter v4.1.0.37 - win

Total Movie Converter is a multifunctional tool to convert video files in any popular formats such as: AVI, MPG, WMV, MPEG, FLV. To the same, the program is able to prepare video for a variety of devices - iPod, iPhone, Zune, Apple TV, Archos, Creative Zen Vision, XBox and many others. Provides the ability to batch convert a group of files.

لینک دانلود