تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Craft Director Studio v20.1.4 نسخه ویندوز

Craft Director Studio

یک برنامه جانبی برای نرم افزار Keyframing است که با از بین بردن کارهای وقت گیر این برنامه امکانات فراوان و خلاقانه ای را در اختیار شما می گذارد . این نرم افزار دارای اسکریپت ها و کدهایی است که بعضی از کارهای طاقت فرصا و سختی که با نرم افزار اصلی لازم الاجرا است را آسان تر و کوتاه تر می کند و درواقع یک میانبری است برای بعضی از کاربردها و امکانات خلاقانه ای را برای شما فراهم می کند . کاربران نرم افزار Craft Director Studio تجربه جدیدی را از انیمیشن سازی با ورودی هایی که این برنامه در اختیارشان می گذارد تجربه می کنند و پس کار بر روی آن ، خروجی کاملا طبیعی و واقع بینانه ای را دریافت خواهند کرد . به عنوان مثلا در بحث پرواز وسایب نقلیه این نرم افزار کاربرد بسیار بالایی را از خود نشان می دهد . همچنین با این نرم افزار می توانید کار بر روی وسایل نقلیه پرنده را نیز تجربه کنید و متغیر هایی که برای تنظیم یک هواپیما و یا دیگر پرنده نیاز دارید را به راحتی دریافت کنید و بر روی آن کار کنید تا نتیجه بسیار طبیعی باشد . این نرم افزار یکی از اساسی ترین مشکل هر انیمیشن سازی را حل می کند و آن حرکت رو به جلوی یک وسیله نقلیه می باشد که به راحتی در این نرم افزار جل شده است و زمان کمتری از شما می گیرد . از دیگر امکانات

نرم افزار Craft Director Studio

می توان به : ساخت انیمیشن های شگفت انگیز و طبیعی ، امکان نمایش تغییرات به صورت زنده ، تولیدات سریع ، امکانات بسیار فراوان ، امکان تنظیم جلوه های ویژه قابل توجه ، ساخت انیمیشن های طبیعی به صورت خودکار با نرم افزار و … اشاره کرد .  
نام: Craft Director Studio
حجم فایل: 83 مگابایت
شرکت سازنده: Craft Animition
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v20.1.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Craft Director Studio - v20.1.4

This program extends creative possibilities by eliminating the time-consuming tasks of keyframing, scripting and rigging.Users gain the experience of a new era of animation with an opportunity to create natural motion paths on-the-fly, optionally with the use of an input device, gaining instant gratification through highly realistic interactive real-time animation.With this animation plug-in, you simply hook up to a model and start “driving” vehicles and aircraft through 3D environments.

لینک دانلود