تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Cryogear نسخه کرک شده DARKZER0

Cryogear

یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی است که در سال 2020 و توسط PolarityFlow و Adrian Zingg طراحی و منتشر شده است. Cryogear در جهانی علمی تخیلی و آزاد روایت می‌شود که می‌تواند نظر هر بیننده‌ای را به سمت خود جلب کند. گرافیک هنری بازی از سبک معروف و نوستالژیک پیکسل آرت پیروی می‌کند. نکته‌ی قابل‌توجه این است که تمامی بخش‌های مختلف و عناصر بازی در ابتدا به‌صورت دستی طراحی شده و سپس با کمک پیشرفته‌ترین نرم‌افزارها در محیط کامپیوتر مدل‌سازی شده‌اند. گیم پلی بازی مملو از عناصر اکتشافی، جوایز و آیتم‌های متنوع است که حس کنجکاوی را در بازیکنان زنده می‌کند. شما وظیفه دارید تا کنترل جنگجویی قدرتمند به نام G34R را بر عهده گرفته و رازهای تاریکی که در پشت پرده این جهان تاریک و مملو از فناوری قرار دارد افشا کنید. جهان بازی توسط یک هوش مصنوعی قدرتمند مورد تهاجم قرار گرفته است و تمامی تکنولوژی‌هایی که روزی در چنگال انسان‌ها فعالیت می‌کردند اکنون قصد کشتن و نابود کردن آن‌ها را دارند. گیم پلی بازی بسیار وسیع است و در بیش از 50 منطقه مختلف دسته‌بندی شده است که هر کدام بخش‌ها و آیتم‌های مختلفی برای اکتشاف در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. خطرات متعددی G34R و مأموریت مهم او را تهدید می‌کند که از جمله آن‌ها می‌توان به باس فایت ها، نیروهای دشمن، تله‌ها، معماها و … اشاره کرد.

بازی Cryogear

نیز همانند سایر بازی‌های نقش‌آفرینی بخش بزرگی تحت عنوان inventory به بازیکنان ارائه می‌دهد که مملو از اسلحه‌ها، تجهیزات مختلف، مهارت‌ها، قابلیت‌های شخصی‌سازی و … است. این بخش به شما اجازه می‌دهد تا با ترکیب اسلحه‌ها و مهارت‌های مختلف به بهترین ترکیب ممکن دست یافته و در هر بخش استراتژی‌های مختلفی بر اساس میزان مهارت و تجهیزات خود انتخاب کنید. 
نام: Cryogear
حجم فایل: 80 مگابایت
شرکت سازنده: PolarityFlow, Adrian Zingg
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: PolarityFlow
رمز فایل: www.download.ir

Cryogear - DARKZER0

Cryogear is an passionately hand crafted Metroidvania inspired Pixel Art platformer with souls-like mechanics set in an open sci-fi world. Gameplay is driven by exploration and rewards curious, creative players with new items, abilities, and ever increasing possibilities. You take control of the newly repurposed clone G.3.4.R and explore your new surroundings, uncover its many secrets, and strive to unveil the mysteries of the ever present Emperor AI.

لینک دانلود