تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار CrystalMaker v10.2.2.300 – Win/Mac

CrystalMaker

نرم افزاری در زمینه آنالیز مولکولی و ساختمان کریستال ها میباشد که متخصصین و علاقه مندان به شیمی به کمک این نرم افزار میتوانند ساختار مولوکولی مواد و ترکیبات مختلف را به صورت بصری و کاملا تعاملی و یکپارچه مشاهده و آنالیز نمایند. این نمایش بصری به صورت سه بعدی و همراه با انیمیشنهای جالبی است که باعث درک بهتر این ساختارها نیز خواهد شد همچنین انیمیشن های تولید شده را میتوانید در قالب فایلهای ویدیویی با کیفیت بالا ذخیره کرده و در اختیار دانش آموزان ، دانشجویان و یا علاقه مندان قرار دهید.

نرم افزار CrystalMaker

با دارا بودن رابط کاربری آسان به شما امکان میدهد تا بتوانید در یک محیط گرافیکی جذاب تنها با استفاده از ماوس ساختارهای شیمیایی مختلف را بررسی و تحلیل نموده و بر اهداف تحقیقاتی که باعث ایجاد رغبت و آموزش مناسبتر به دانش آموزان نیز خواهد شد بیشتر تمرکز کنید. اگر مدرس شیمی هستید در کلاسهای درسی میتوانید با بهره گیری از CrystalMaker در حین آموزش ساختارهای مولوکولی را به صورت سه بعدی و متحرک و تفکیک شده با رنگهای مختلف نمایش داده که قطعا این موضوع باعث درک بهتر مطالب درسی خواهد شد. همچنین داده های مورد نیاز این برنامه را میتوان از چندین منبع اطلاعاتی معتبر از جمله بانکهای اطلاعاتی ساختارهای پروتئینی، CIF, GSAS, SHELX و … تامین نمود. همچنین تصاویری که توسط این برنامه تولید میشوند دارای رزولوشن بالایی میباشند و به راحتی میتوانید روی ابعاد مختلف کاغذ چاپ نمایید و به کمک ابزار SingleCrystal این مجموعه میتوانید انواع تصاویر استریوگرافیک و عناصر تقارنی را تهیه نموده و با سایر ساختارها مقایسه کنید. توسط نرم افزار CrystalDiffract نیز میتوانید انحراف ذرات نوترونی و اشعه ایکس را بر روی صفحه نمایش خود مشاهده کنید. این اطلاعات نیز برای تحلیل و بررسی خصوصیات عناصر و رفتار آنها در ساختارهای شیمیایی مولکولی کاربرد بسیار بالایی دارند.
نام: CrystalMaker
حجم فایل: 353 مگابایت
شرکت سازنده: crystalmaker
ورژن: v10.2.2.300
نسخه: 64 بیتی
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

CrystalMaker v10.2.2.300 - Win/Mac

CrystalMaker is a powerful application for analyzing molecular and crystal structures. Chemists and chemists can observe and analyze the molecular structure of various materials and compounds in an intuitive, fully interactive, interactive way. This visual representation is in 3D with some interesting animations that will make these structures better understood. The generated animations can also be saved as quality video files to students, students or enthusiasts.

لینک دانلود