معرفی بازی کامپیوتر Dark Moon

Dark Moon

یک بازی استراتژیک در سبک بقا است که شما را به سیاره ماه برده و با یکسری چالش‌های مهندسی روبه‌رو می‌کند. ریشه‌های داستانی بازی Dark Moon از آنجایی نشات می‌گیرد که شما به عنوان مهندس ناظر یک پروژه معدنی بزرگ به ماه فرستاده می‌شوید. همه چیز به خوبی پیش می‌رود تا اینکه یک طوفان خورشیدی عظیم تمامی معادلات را به‌هم‌ریخته و وظایف شما را به کلی عوض می‌کند. این طوفان ابتدا زمین و سپس ماه را تحت تأثیر قرار داده و با قدرت سوزان خود تمامی وسایل الکترونیکی و خصوصاً وسایل ارتباطی را نابود می‌کند. شما در سطح سیاره ماه تنها هستید. روشنایی و نور خورشید خطرناک‌تر از هر چیزی است و هر چیزی که توسط آن لمس شود نابود خواهد شد. به همین خاطر باید در تاریکی کار کنید تا در نهایت بتوانید راهی برای نجات خود و خدمه این پروژه عظیم پیدا کنید. شما وظیفه دارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با مرکز فرماندهی در زمین ارتباط برقرار کنید. در این حین که سعی می‌کنید شرایط موردنیاز را برای ارتباط فراهم کنید باید کنترل و مدیریت خدمه و منابع موجود را بر عهده گرفته و توانایی‌های رهبری خود را به چالش بکشید. تصمیمات شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در صورتی که تصمیم اشتباهی بگیرید با عواقب بدی روبه‌رو خواهید شد. یکی از مهم‌ترین تجهیزات شما در

بازی Dark Moon

یک ماشین مهندسی غول‌پیکر چندمنظوره است که مگاپلکس نام دارد. این ماشین در واقع مرکز فرماندهی عملیات شما است و از شما و تیمتان در برابر اشعه کشنده خورشید محافظت می‌کند. 

..|| هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این عنوان از سوی سازندگان اعلام نشده است ||..

نام: Dark Moon
شرکت سازنده: Jujubee S.A
تاریخ انتشار: نامشخص
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Jujubee S.A
رمز فایل: www.download.ir

Dark Moon

Dark Moon is a survival strategy game where time is working against you. With the Moon’s electronics down it is up to you to traverse the lunar soil and try to make contact with Earth while managing your crew and resources. You will never know what you will encounter along your way, thus be prepared to make crucial decisions and live with the consequences. Whatever you do - don’t go into the light!

لینک دانلود