معرفی بازی Days Gone همراه با تریلر رسمی

Days Gone

سوار موتور خود شوید و پا به یک آمریکای مرگبار و پسا آخرالزمانی بگذارید . به عنوان دیکن سنت جان ، یک فرد سریع که یک جایزه بگیر است بازی کتید و در جاده های مخروبه برانید و بجنگید تا زنده بمانید تا بتوانید دلیلی برای زندگی کردن پیدا کنید . بازی Days Gone یک عنوان اکشن ماجرایی جهان باز است که در جهانی خشن و ویران شده و دو سال پس از همه گیری یک بیماری خطرناک که مردم را به موجوداتی زامبی شکل تبدیل می کند ، جریان دارد . در این عنوان شما در نقش یک شخصیت با نام دیکن سنت جان قرار می گیرید که شکارچی و جایزه بگیر است و در دنیایی پر از تهدید و خطر و مرگ به دنبال یافتن دلیلی برای زندگی کردن می باشد . شما در این باید در محیط های خرابه و ویران شده به دنبال تجهیزات و وسیله هایی ارزشمند مانند اسلحه بگردید تا بتوانید زنده بمانید . البته اگر که بی رحم باشید و به زندگی دیگر افراد چندان اهمیت نمی دهید ، می توانید با دیگر بازماندگان وارد جنگ شده تا پس از کشتنشان وسیله هایشان را بر دارید و از آن ها استفاده کنید . شما همچنین می توانید به تجارت بپردارید تا بخشی از وسیله هایی که به آن نیاز دارید را به این شکل تامین کنید . شما در این بازی کاملا آزادید ، می توانید یک فرد عادل و درست کار باشید یا یک یک شکارچی خشن و بی رحم که تنها به زنده ماندن خودش فکر می کند و اهمیتی به زندگی دیگر بازمانده های این فاجعه نمی دهد . یکی از اصلی ویژگی های این بازی ، محیط پرجزئیات و واقع گرایانه ی آن است که از جنگل ها و مراتع ، دشت های برفی و مزرعه های صحرایی و دریاها تشکیل شده است که هم زیبا هستند و هم کشنده . در کوه ها ، غارها ، معدن ها و شهرهای کوچک روستایی به جست و جو و اکتشاف بپردازید تا بتوانید چیزهای ارزشمندی پیدا کنید . شما در این بازی یک شکارچی حرفه ای و قدرتمند هستید ، اما دشمن های وحشی و کشنده ای نیز وجود دارند که منتظرند تا در فرصت مناسب شما را بکشند . زامبی های این بازی که فریکر نام دارند ، تعدادشان بسیار زیاد است و در سر تا سر محیط پخش شده اند و مقابله با آن ها اصلا کار راحتی نیست . همچنین بازمانده های وحشی ای نیز هستند که برای کشتنتان کمین کرده اند . در

 بازی Days Gone

 موتور و سلاح هایتان قابل ارتقا هستند و با تجهیزاتی که پیدا می کنید ، می توانید آن ها را ارتقا دهید تا کارایی بهتر و بیشتری داشته باشند . محیط و آب و هوای این بازی بسیار پویا طراجی شده و هر لحظه در حال تغییر کردن است . داستان این بازی بسیار جذاب است و روایتی به یاد ماندنی از ناامیدی ، خیانت و پشیمانی را به بازیکن ها ارائه می دهد . شخصیت اصلی این بازی با یک درد عمیق و شخصی به دنبال امید است و در همین حین با ماجراهای جالبی رو به ور می شود . این عنوان برای عرضه در بهار سال میلادی جاری برنامه ریزی شده است . 
نام: Days Gone
شرکت سازنده: Bend Studio
تاریخ انتشار: 2021
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ترسناک - ماجرایی
رمز فایل: PlayStation Mobile Inc
سازگار با: www.download.ir

Days Gone

Days Gone is an open-world action-adventure game set in a harsh wilderness two years after a devastating global pandemic. Step into the dirt flecked shoes of former outlaw biker Deacon St. John, a bounty hunter trying to find a reason to live in a land surrounded by death. Scavenge through abandoned settlements for equipment to craft valuable items and weapons, or take your chances with other survivors trying to eke out a living through fair trade… or more violent means.

لینک دانلود