تبلیغات
گربه سگ

Cat-Dog-Ads

گربه سگ فقط یک انیمیشن نیست، بی‌اغراق گربه سگ خاطره مشترک جمعیت زیادی از آدم‌های کره خاکی است. خاطره مشترکی که در همان حال که ما را می‌خنداند، قصه تضادهای درونی‌ای را بازگو می‌کند که در یک جا جمع شده‌اند. قصه گربه و سگی که باوجود ناهمخوان بودن ذات خود، به ناچار به هم چسبیده و جدایی‌ناپذیرند.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
اتفاقات عجیب

گربه سگ

سریالی محبوب و دوست‌داشتنی با چهار کاراکتر نوجوان و کنجکاو و دنیایی از اتفاقات شگفت‌انگیز. اتفاقات عجیب به شدت تحت‌تاثیر فیلم و سریال‌های دهه هشتاد آمریکا به خصوص کارهای استیون اسپیلبرگ مثل ای.تی. موجود فرازمینی ساخته شده. تماشای فصل‌های 1 و 2 این سریال با اینترنت رایگان اپراتورهای منتخب در فیلیمو.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود بازی کامپیوتر De-Void نسخه PLAZA

De-Void یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Pulsetense Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی KISS ltd برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . مستعمره ای در سیاره ای دور از دست رفته است . پایگاه بشریت , توسط خاطراتی از جنون و خیانت خالی از سکنه شده . خدمه ایستگاه دیگر به هیچ ارتباطی پاسخ نمی دهند . به دلیل برخی مسائل امنیتی و حفظ جان انسان ها , Elizabeth Woolgather به عنوان  کارشناس منابع انسانی به سیاره Ancyra فرستاده می شود تا علاوه بر آنکه به برخی از ابهامات به وجود آمده پاسخ می دهد , علت ناپدید شدن نیروهای انسانی ایستگاه فضایی را پیگیری کند . اما همانطور که او به سرعت در حال پی بردن به پرسش های در ذهنش است , اتفاقات باورنکردنی رخ می دهد . گاهی اوقات دانش بیش از حد می تواند خطرناک باشد .

سایر توضیحات : De-Void در درجه اول یک بازی ماجرایی اول شخص است که پلیر را در رمز و راز و جهانی مرموز زندانی می کند . اگرچه دیگر خبر از خدمه ای نیست اما هنوز هم می توانید در اطراف ایستگاه فضایی , احساسات و افکار آنها را حس کنید . با کمک تکنولوژی برتر به نام Wilco , شما باید به تجیه و تحلیل این خاطرات پرداخته و سرنخ هایی را برای پی بردن به این اسرار پیدا کنید . در سطح ابتدایی , De-Void روایتگر داستان از دست دادن انسانیت در اعماق فضا است اما هرچه پیش می روید و داستان بازی عمیق تر می شود متوجه خواهید شد که این بازی یک داستان روانی پیچیده آمیخته با توطئه ، خیانت و جنون است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر De-Void نسخه PLAZA

 

مشخصات بازی  De-Void :

نام بازی : De-Void

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2016

شرکت سازنده : Pulsetense Games

منتشر کننده : KISS ltd

سبک بازی : ماجرایی

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : STEAM

– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

 

De-Void

لینک دانلود