دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود بازی کامپیوتر De-Void نسخه PLAZA

De-Void یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Pulsetense Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی KISS ltd برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . مستعمره ای در سیاره ای دور از دست رفته است . پایگاه بشریت , توسط خاطراتی از جنون و خیانت خالی از سکنه شده . خدمه ایستگاه دیگر به هیچ ارتباطی پاسخ نمی دهند . به دلیل برخی مسائل امنیتی و حفظ جان انسان ها , Elizabeth Woolgather به عنوان  کارشناس منابع انسانی به سیاره Ancyra فرستاده می شود تا علاوه بر آنکه به برخی از ابهامات به وجود آمده پاسخ می دهد , علت ناپدید شدن نیروهای انسانی ایستگاه فضایی را پیگیری کند . اما همانطور که او به سرعت در حال پی بردن به پرسش های در ذهنش است , اتفاقات باورنکردنی رخ می دهد . گاهی اوقات دانش بیش از حد می تواند خطرناک باشد .

سایر توضیحات : De-Void در درجه اول یک بازی ماجرایی اول شخص است که پلیر را در رمز و راز و جهانی مرموز زندانی می کند . اگرچه دیگر خبر از خدمه ای نیست اما هنوز هم می توانید در اطراف ایستگاه فضایی , احساسات و افکار آنها را حس کنید . با کمک تکنولوژی برتر به نام Wilco , شما باید به تجیه و تحلیل این خاطرات پرداخته و سرنخ هایی را برای پی بردن به این اسرار پیدا کنید . در سطح ابتدایی , De-Void روایتگر داستان از دست دادن انسانیت در اعماق فضا است اما هرچه پیش می روید و داستان بازی عمیق تر می شود متوجه خواهید شد که این بازی یک داستان روانی پیچیده آمیخته با توطئه ، خیانت و جنون است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر De-Void نسخه PLAZA

  مشخصات بازی  De-Void : نام بازی : De-Void پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Pulsetense Games منتشر کننده : KISS ltd سبک بازی : ماجرایی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .  

De-Void