تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Dead Effect v1.0 نسخه مک

Dead Effect

یک بازی اول‌شخص عملی تخیلی است که برای طیف وسیعی از بازیکنان از آماتورها گرفته تا بازیکنان حرفه‌ای و قدیمی بسیار چالش‌برانگیز است و می‌تواند برای مدت زیادی شمارا سرگرم کند. تنها چیزی که در بازی حس خواهید کرد اکشن خالص است! باید خودتان را به اسلحه‌های پیشرفته و مدرن مجهز ساخته و در مقابل لشکر عظیمی از زامبی‌ها قرار بگیرید. داستان

بازی Dead Effect

در سیاره‌ای به نام Tau Ceti f روایت می‌شود. این سیاره اولین سیاره کشف‌شده توسط انسان‌ها بود که قابلیت حیاط داشت و کاملاً قابل سکونت بود به همین خاطر به اولین کلونی فضایی انسان‌ها تبدیل گشت. چند ماه بعد از کشف این سیاره، یکی از اعضای گروهی تحت عنوان واحد 13 که در حالت خواب کرایوژنیک قرار داشت دچار مشکلاتی شده و از خواب بیدار می‌شود. بعدازاین اتفاق سیاره Tau Ceti f به‌طورکلی از روی رادارها محو شده و به همگان ثابت می‌شود که اتفاق بسیار بدی در این سیاره افتاده است. پس از تحقیق و بررسی، دولت متوجه شد که مردم این سیاره تحت تأثیر این اتفاق به موجوداتی بدون ترس و وحشتان تبدیل شده‌اند که بدون هیچ غریزه‌ای برای دفاع، مستقیماً به‌سوی اهداف خود حرکت می‌کنند! در چنین شرایطی، شما و همراهانتان با کمک سفینه بزرگ ESS Meridian starship که به تکنولوژی FTL مجهز است در حال حرکت به‌سوی این سیاره مرموز هستید. مأموریت شما این است که شرایط را بررسی کرده و فورا سیاره را به حالت اول بازگردانید. گیم پلی بازی درمجموع 12 مرحله مختلف ارائه می‌دهد که می‌تواند شمارا برای مدت حداقل 5 ساعت سرگرم کند. غیر از بخش داستان یا کمپین، دو بخش دیگر با نام‌های Survive و Biohazard modes وجود دارد که نهایت قدرت و توان ایستادگی شمارا به چالش خواهند کشید.

این نسخه از بازی با سیستم عامل مک بالاتر از 10.9 قابل اجرا نمی باشد

نام: Dead Effect
شرکت سازنده: BadFly Interactive, a.s
تاریخ انتشار: 2014
ورژن: v1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: BadFly Interactive, a.s
رمز فایل: www.download.ir

Dead Effect

Fight for your life in the INDIE SCI-FI FPS game fit for both casual and hard-core gamers with a passion for hunting down hordes of zombies. Prepare yourselves for the incoming nightmare!

لینک دانلود