تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید سیاه چال مرگ Death Dungeon v1.8.70

Death Dungeon

یک بازی نقش آفرینی برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما به عنوان پادشاه کشوری عظیم در دوران قدیم نقش آفرینی می کنید . در این کشور یک دیو بزرگ با نام مفیروس زندگی می کند که با حمله کردن به مردم شهر آرامش را از آن ها گرفته است همه ی مردم از این دیو بزرگ و وحشتناک رنج می بردند . برای مدت طولانی از این دیو خبری نبود و مردم فکر می کردند که او برای همیشه از شهرشان رفته اما حالا دیو برگشته است و قصد دارد تا آنچه را که شروع کرده را کامل کند . در

Death Dungeon

شما به عنوان قهرمان مردم باید با این دیو بزرگ مبارزه کنید و او را برای همیشه از شهر خارج کنید . برای مبارزه با دیو بزرگ باید به سیاه چال ها بروید تا او را پیدا کنید . در مسیر رسیدن به دیو مفیروس باید با تمام سرباز های او مبارزه کنید و آن ها را از بین ببرید تا با خود مفیروس روبه رو شوید . در طول بازی مهارت ها و سلاح های خود را ارتقا دهید و با قدرت بالا تری با دیو مفیروس روبه رو شوید . با مبارزه با این دیو بزرگ و وحشتناک آرامش و صلح را به مردم شهر خود بازگردانید .
نام: Death Dungeon
حجم فایل: 95 مگابایت
شرکت سازنده: Redzaam
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.8.70
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Death Dungeon - v1.8.70

The Great Demon Mephyros who had disappeared during the war with the Demon Realm returned and the Human Realm and the Nephalem are on the brink of annihilation.

لینک دانلود