تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Demon Club نسخه کرک شده DARKSiDERS

Demon Club

یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی است که در سال 2019 و توسط JinDing Chen طراحی و منتشر شده است. بازی Demon Club جهانی به نام ShenZhou را به تصویر می‌کشد که در آن انسان‌ها، خدایان و شیاطین در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند. در این جهان خدایان بر انسان‌ها حکومت کرده و انسان نیز آن‌ها را پرستیده و عبادت می‌کنند. مدت‌زمان زیادی از آخرین نبرد بین شیاطین و انسان‌ها می‌گذرد و از آن زمان به بعد انسان‌ها و در رأس آن‌ها خدایان با شیاطین در تقابل هستند و از هر فرصتی برای ضربه زدن به یکدیگر بهره می‌برند. شخصیت اصلی بازی یک شیطان تازه‌وارد و جوان است. او بسیار بلندپرواز است و قصد دارد تا با انسان‌ها جنگیده و خدایان آن‌ها را از تخت قدرت به زیر بکشد. او به منظور محقق کردن این بلندپروازی‌ها ماجراجویی‌های گسترده‌ای آغاز می‌کند. در اولین قدم تصمیم می‌گیرد تا جادو و رمز و راز آن را فراگرفته و دوستان قابل‌اعتمادی پیدا کند. سپس تلاش می‌کند تا با سایر شیاطین قدرتمند متحد شده و اعتماد و قدرت آنان را در جهت نبرد با انسان‌ها هدایت کند. جادو یکی از مهم‌ترین عناصر پیروزی در

بازی Demon Club

است و بیش از هزار جادوی مختلف در بازی گنجانده شده است. جادوهای مختلف از سه طریق جست‌وجو در ابعاد پنهانی گیم پلی، خریدن کتاب‌ها و گذراندن دوره کارآموزی قابل یادگیری هستند. هر چه بیشتر از جادو استفاده کنید مهارت و تجربه بیشتری کسب خواهید کرد و در همین راستا شدت و تأثیر آن‌ها افزایش خواهد یافت. جهان ShenZhou به بخش‌ها و استان‌های مختلفی تقسیم شده است که هر کدام از آن‌ها توسط شاهی که یا انسان و یا شیطان است حکومت می‌شود. باید تک‌تک این مناطق را تحت تصرف خود درآورید تا بتوانید بازی را به انتها برسانید. پس از فتح هر منطقه، مقداری منابع دریافت خواهید کرد که ظرفیت شما را افزایش خواهد داد. هر چه ظرفیت پشتیبانی و غذایی قدرتمندتری داشته باشید می‌توانید ارتش بزرگ‌تری ایجاد کنید. 
نام: Demon Club
حجم فایل: 1.4 گیگابایت
شرکت سازنده: JinDing Chen
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: JinDing Chen
رمز فایل: www.download.ir

Demon Club - DARKSiDERS

When I was a child, I liked the story of Journey to the West, and always imagined that I was a little demon in it, I practiced immortality, made friends, and took soldiers to fight and become a demon king. This is the inspiration for this "Demon Club" game, and It took more than a year to build.

لینک دانلود