دانلود بازی کامپیوتر DENIAL نسخه کرک شده PLAZA

DENIAL

داستان زندگی مردی به نام دانیل است که دارای روان ناپایدار است و خودش را بین دیوار های ذهنش اسیر می کند و نمی داند چگونه از تاریکی که به آن گرفتار شده است خلاصی یابد ، به ماکان هایی می رود که تا به حال آن را ندیده است ، در محیط سرگردان می شود و خاطرات ترسناک را به یادش می آورد ، خاطراتی که مطمئن نیست خاطرات است یا زایده ذهن خودش به هر حال چیزی که هست را می بیند . در ابتدای بازی که با بازی و محیط آن آشنا نیستید بازی برای شما ساده تر است و در محیط های روشن تری قدم می گذارید اما هر چه پیش می روید محیط تاریک تر می شود و توهمات و صداها نیز بیشتر می شوند . در

بازی DENIAL

باید به درون خودتان نگاه کنید ، ذهن تاریک شما علیه روح شما می جنگد ، وجدان شما نمی تواند یک طرف را انتخاب کند و ترس در برابر منطق ایستاده است . گویی شما به یک خواب فرو رفته اید ، خوابی آنچنان عمیق که بیدار شدن از آن به این سادگی ها نیست و انگار اصلا دست خودتان نیست که از خواب بیدار شوید . در بازی DENIAL باید سعی کنید چیزی که برای خودتان است را پس بگیرید و به این مرد کمک کنید تا خاطرات واقعی را از توهمات تمیز دهد و بتواند بین آنها یکی را که درست تر است انتخاب کند . مثلا شما لکه ای که روی دیوار ها تا کف اتاق بود را به خاطر دارید و می دانید چیزی که می بینید واقعی است ، اگر همینطور ادامه دهید و خاطرات واقعی را از خاطرات تقلبی تشخیص دهید می توانید به خود واقعیتان باز گردید . این بازی در سبک ترسناک روان شناسی می باشد و لحظه هایی از ترس را برای شما تداعی می کند .
نام: DENIAL
حجم فایل: 1.08 گیگابایت
شرکت سازنده: Ofek Ben Shalom, Eldar Ben Shalom
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ترسناک ، ماجرایی ، روان شناسی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Ofek Ben Shalom, Eldar Ben Shalom
رمز فایل: www.download.ir

DENIAL - PLAZA

Look inside, your dark mind is fighting against your soul, your conscience can't pick a side and fear is standing against logic.What if after too much pressure you pass out, you see nothing but black, slowly you find what is dark and what is darker yet sleeping well?What if everything you believed in was proven to be a lie? Everything you have been ignoring is coming back to get you, shouting at you that they are real.

لینک دانلود