تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Depraved نسخه کرک شده HOODLUM

Depraved

در زمان غرب وحشی است و شما در این بازی رهبر یک گروه هستید که قصد دارید ماجراجویی کنید . شما به عنوان رهبر این گروه باید اعضای گروهتان را سالم نگه دارید ، مراقب منابع محدودتان باشید و سعی کنید مکانی پیدا کنید تا در آنجا زندگی کنید ، کشت و کار کنید و برای تامین مایحتاجتان تجارت کنید . همچنین باید اقدام به تامین انواع مصالح ساختمانی کنید تا بتوانید در آنجایی که هستید یک شهر تاسیس کنید و برای همیشه در آنجا بمانید . هر چه ساکنان شما خوشحال تر باشند شهر شما سریع تر شکوفا خواهد شد و رشد بیشتری خواهد گرفت . در بازی Depraved باید خوراک و پوشاک ساکنان شهر را تامین کنید ، همچنین نگذارید تشنگی یا گرسنگی بکشند تا احساس نارضایتی از شما داشته باشند . با تهیه انواع لباس و مواد سوختی مثل چوب آنها را از سرما نجات دهید و کمک کنید تا روز به روز پیشرفته تر شوید . باید با خطرات بیشماری روبرو شوید . طوفان ها ، بیماری ها و راهزنان و … برای شما چالش ایجاد می کنند  و همچنین ساکنان خودتان نیز در صورت برآورده نشدن نیازهایشان ، می توانند به یک خطر تبدیل شوند و علیه شما شورش کنند و یا حتی با خسارت به شهر و آنچه که دارید آنجا را ترک کنند . در

بازی Depraved

منابع غذایی زیادی برای شما گذاشته شده است تا در صورت اتمام و یا عدم دسترسی یکی از آنها بتوانید از دیگری برای تامین مردمتان استفاده کنید . با این وجود ممکن است به همین خاطر کمی احساس نارضایتی به وجود بیاید که همین موضوع برای شما همانند زنگ خطری خواهد بود . غرب وحشی بسیار خطرناک است و ده ها خطر پیش روی شما است که هنوز از وجود آنها اطلاعی ندارید و باید سعی کنید از همه آنها سبلند بیرون بیایید . اگر آماده پذیرش چالش هستید این بازی را نصب کنید . 
نام: Depraved
حجم فایل: 1.15 گیگابایت
شرکت سازنده: Evil Bite
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 6
نسخه: HOODLUM
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Evil Bite
رمز فایل: www.download.ir

Depraved - HOODLUM

In Depraved you are the leader of the pioneers in the Wild West. You are about to start your adventure in a procedurally generated world with only one carriage full of resources. Select a suitable place for your first settlement and procure building materials from mother nature or by trading to create a new home country for your residents. The happier your residents are, the faster your town will grow.

لینک دانلود