تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی The Descendant قسمت 1 تا 5 نسخه PLAZA

به روز رسانی :

1395/09/20 تا قسمت 05 اضافه شد .

The Descendant یک بازی رد سبک ماجراجویی اشاره و کلیک می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Gaming Corps AB ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Gaming Corps AB یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای The Descendant را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است . سبک اشاره و کلیک از سبک های قدیمی بازی های رایانه ای می باشد که همیشه جزو سبک های محبوب در میان بازی بازان بوده است ، در این سبک تمرکز اصلی گیم پلی بر روی نحوه روایت داستان بازی و نوع داستان سرایی بازی می باشد . داستان این بازی در فضایی آخرالزمانی و در جایی در جزیان است که انسان ها با تمام قوا برای زنده ماندن در تلاش هستند ، فضایی این بازی بی شباهت با سری محبوب FALLOUT نمی باشد شما به عنوان یکی از بازماندگان اخرالزمان باید به سایر انسانهای موجود در پناهگاه خود کمک کرده تا بتوانید در این شرایط سخت نده بمانید .

سایر توضیحات : در این بازی شما با یک دنیای بسیار بزرگ و با جزئیات بسیار بالا سر و کار خواهید داشت و باید با استفاده از هوش و ذکاوت خود به کاوش در این دنیای بزرگ مشغول شوید و با یافتن منابع اولیه مناسب به پناهگاه خود کمک کنید . انتخاب های شما در این بازی مانند سری محبوب Walking dead بسیار تاثیر گذار می باشند و شما باید در هر لحظه آماده مقابله با یک تحدید جدید و انتخاب بهترین گزینه مناسب از میان آپشن های موجود باشید . شخصیت پردازی کارکتر های این بازی که یکی از مهم ترین المان های موجود در بازی های اشاره و کلیک می باشد در سطح بسیار بالایی قرار دارد به طوری که شما در هر لحظه نگران سرنوشت شخصیت های تحت کنترل خود می باشید . بازی رایانه ای The Descendant یکی از بهترین گزینه های موجود برای طرفداران سبک اشاره و کلیک می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر The Descendant نسخه Core Pack

مشخصات بازی :نام بازی : The Descendantپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Gaming Corps ABمنتشر کننده : Gaming Corps ABسبک بازی : اشاره و کلیک – ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

The Descendant

لینک دانلود