تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Design The Web Creating A Sortable Table

فیلم آموزشی Design The Web Creating A Sortable Table یکی از محصولات شرکت Lynda می باشد که توسط Chris Converse تدریس می شود که دارای سابقه بیش از 22 سال تدریس و کار عملی در حوزه صنعت را دارد. در دوره آموزشی Design The Web Creating A Sortable Table یاد می گیرید که چگونه جداولی را بسازید که به کاربران اجازه دهد تا ستون های آن را به هر شکلی که دوست دارند سورت کنند. Chris Converse به شما توضیح می دهد که چگونه از jQuery و یک پلاگین رایگان به نام tablesorter، استفاده کنید تا یک جدول تعاملی و سورت پذیر با تنها مقدار کمی برنامه نویسی بسازید.

سایر توضیحات : مدرس دوره آموزشی Design The Web Creating A Sortable Table مهمچنین نشان می دهد که چگونه می توانید مقیاس های برداری و رنگی با CSS را اضافه کنید و یک تجزیه کننده شخصی برای مرتب کردن تاریخ ها به صورت هوشمند داشته باشید. این دوره آموزشی با دارا بودن پروژه های مورد استفاده شما کمک شایانی به شما می کند تا هر چه بهتر و آسان تر مطالب توضیح داده شده را یاد بگیرید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

Design The Web Creating A Sortable Table

سر فصل های دوره آموزشی Design The Web Creating A Sortable Table :– مقدمه– ساخت یک جدول با قابلیت مرتب شدن در HTML مشخصات فیلم آموزشی Design The Web Creating A Sortable Table :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Chris Converse – مدت زمان آموزش : 33 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : دارد– زیرنویس فارسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Design The Web Creating A Sortable Table

لینک دانلود