تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Club Soccer Director 2021 v1.5.4

Club Soccer Director 2021

یک بازی مدریتی باشگاه های فوتبالی بسیار جذاب و محبوب که نسخه جدید آن به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . شما می توانید تیم مورد علاقه خود را به همراه بازیکنان ، پرچم تیم خود ، ویژگی بازیکنان ، لباس های اصلی و لباس دوم و غیره را انتخاب کرده و تیم خود را وارد مسابقات جهانی شوید و با دیگر تیم ها در سراسر جهان مسابقه دهید تا قهرمان جهان شوید . بازی به صورت آنلاین و در تعامل با دیگر افراد واقعی می باشد که باید با یک دیگر رقابت کرده و به چالش دعوت کنید . در شبیه سازی های این بازی شما باید تمامی موارد را برای یک تیم انجام دهید ، باید با رسانه و مطبوعات مصاحبه انجام دهید ، با خبرنگار هایی که حواشی برای تیم شما می سازند رو در رو شوید و تمامی کار ها را خودتان هدایت و مدیریت کنید . در

بازی Club Soccer Director 2021

چهارده کشور مختلف وجود دارد که در نسخه های بعدی بازی به آنها افزوده خواهد شد ، شما می توانید با بیش از 1000 طریق مختلف تیم خود را هدایت کنید و سیستم های مختلفی را انتخاب کنید . این بازی تجربه ی 17 سال سازندگان آن بوده که قطعا طرفداران این سبک بازی ها را به وجد می آورد .
نام: Club Soccer Director 2021
حجم فایل: 119 مگابایت
شرکت سازنده: Go Play Games Ltd
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.5.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ورزشی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Club Soccer Director 2021 - v1.5.4

Take control of a Real Football Club or create your very own club in Club Soccer Director 2021 a new super realistic football club management game.

لینک دانلود