تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Drag Racing: Streets v2.9.6

به روز رسانی :

1399/08/19 نسخه v2.9.6 اضافه شد .

Drag Racing: Streets

بازی با موضوع مسابقات خیابانی می باشد که مخاطبان زیادی را جذب خود کرده است . ماشین رویایی خود را به دست خودتان و با قابلیت های مختلف را بسازید و در مسابقات با دیگر رقیبان را در خیابان تجربه کنید . مسابقات این بازی مسابقات سرعتی بوده که طول مسیر شما کم بوده ولی هر ماشینی که شتاب بیشتری به نسبت فیزیک واقعی بازی داشته باشد برنده بازی خواهد بود و به مرحله بعدی دست پیدا خواهد کرد . شما می توانید پس از برنده شدن در مسابقات پول دریافت کرده و با استفاده از آن از آیتم های بازی خریداری کرده و خودرو هایی تقویت شده تر بسازید . شما می توانید سراسر جاده های کشور را به عنوان جاده برای مسابقات خود انتخاب کنید که از ویژگی های بسیار جالب بازی می باشد . شما می توانید سیستم تعلیق خودرو خود را به گونه ای تنظیم کنید که خودرو با سرعت گرفتن از زمین بلند شده و حالتی نمایشی را در بازی تجربه کنید .

بازی Drag Racing: Streets

دارای گرافیکی 2 بعدی و خوب می باشد ولی با همین حال می تواند مخاطبان خود را بسیار سرگرم بازی کند . شما برای نصب این بازی به حداقل فضای 1 گیگابایتی در رم خود احتیاج خواهید داشت .
نام: Drag Racing: Streets
حجم فایل: 284 + 77 مگابایت
شرکت سازنده: Square
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.9.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
کارگردان: مسابقه ماشینی
پیش نیاز: اندروید 4.2 به بالا

Drag Racing: Streets - v2.9.6 + Data

The first of its kind racing game built on a physical engine with elements of game-constructors. Build a car of your dreams and use the limitless possibilities of personalization, which style to choose is up to you. Will it be Combat Classics, JDM, Stance or something else

لینک دانلود