تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Dragon Storm نسخه کرک شده DARKSiDERS

Dragon Storm

درباره شخصی است که به ناگهان از خواب بیدار می شود و خودش را درون جزیره ای متروک می بیند اما تمامی حافظه اش از دست رفته است و نمی داند چرا به اینجا رسیده و چگونه از این جزیره سر درآورده است . به همین خاطر شروع به جستجو می کند تا شاید نشانی از گذشته اش پیدا کند . همینطور که به جلو حرکت می کند خاطراتش را همانند تکه های موزائیک ، پیدا می کند و متوجه می شود که چرا در اینجا آمده است . در بازی Dragon Storm شما این شخص هستید که نمی دانید چرا از این جزیره سردر آورده اید و باید به عنوان یک بازیکن به این شخص کمک کنید را خاطراتش را بدست بیاورد و خودش را از این جزیره نجات دهد ، اما چیزی که شما را آزار می دهد این است که این جزیره غیر قابل سکونت است اما شما در این جزیره تنها نیستید و موجوداتی مدام به دنبال شما هستند اما خودشان را از چشم شما پنهان می کنند . از امکانات

بازی Dragon Storm

می توان به : بیش از 8 نوع اسلحه که 3 عدد آن اسلحه دستی است ، یک دنیای بزرگ که باید آن را کشف کنید ، 2 معمای بسیار سخت که حل کردن آن خارج توان همه است و معدود افرادی موفق به حل آن شده اند ، یک بازی اکشن و تلاش برای بقا که هیچ سرنخی برای چگونه نجات پیدا کردن برای شما نیست و شمایید و حیوانات وحشی درون جزیره و … اشاره کرد . 
نام: Dragon Storm
حجم فایل: 450 مگابایت
شرکت سازنده: SA Company
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، تلاش برای بقا
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: SA Company
رمز فایل: www.download.ir

Dragon Storm - DARKSiDERS

The main hero was on a desert island, in an incomprehensible place. He don't remember how he turn up here and who is he.As the game progresses, he begins to gradually remember, collecting memories in particles, like a mosaic.But also, the awareness comes that the island is not so uninhabited and he is not alone here.Can the main character find out who he is, where to find help, how to get out of here and how to survive during this time.

لینک دانلود