تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار EasePaint Watermark Remover v2.0.0.0 نسخه ویندوز

Watermark Remover

نام نرم افزاری در زمینه ویرایش تصویر می باشد که به شما امکان می دهد تا بتوانید با یک کلیک آرم و لوگو ، اشیا مزاحم و بدرد نخور را به راحتی از روی عکس و ویدیو های خود حذف نموده و از شر آرم افراد ، اشیا ، تمبرهای تاریخ ، متون ، شکلک ها بوسیله پشتیبانی از الگوریتم شبکه های عصبی نیز خلاص شوید. به لطف پشتیبانی از رابط کاربری توانا و سبک که با پشتیبانی از لایه های بسیار عمیق توانایی ارایه یک محیط کاری منطقی و طبیعی در هنگام پردازش عکس ها و ویدیو ها را به کاربران دارا می باشد.

نرم افزار Watermark Remover

به لطف دارا بودن ابزارهای صحیح به راحتی می تواند تصاویر را به بهترین شکل ممکن ویرایش کرده همچنین داشتن دو بخش اصلی یکی برای پاک کردن آرم و لوگو از تصاویر و دیگری برای فیلم ها کار را برای شما بسیار آسان می کند همچنین جابجایی بین این دو بخش اصلی بی دردسر می باشد که با دارا بودن ویژگی های قدرتمند نیازمند انتخاب ناحیه مورد نظر توسط کاربر و حذف آرم لوگو و یا اشیا مزاحم به صورت خودکار توسط نرم افزار انجام می شود.

ویژگی های نرم افزار Watermark Remover:

توانایی حذف اشخاص ناخواسته از عکس های مربوط به مسافرت

توانایی تعمیر عکس های بسیار قدیمی همانند یک جادوگر

توانایی پاکسازی آسان اجزا در عکس ها و ویدیوها

پشتیبانی از الگوریتم شبکه های عصبی برای درک بهتر تصاویر

نام: Watermark Remover
حجم فایل: 20.16 مگابایت
شرکت سازنده: EasePaint
ورژن: v2.0.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

EasePaint Watermark Remover v2.0.0.0

Clean and capable interface that sports a well-thought layout, for optimal handling The app sports an uncluttered layout which offers all of its tools in a concentric manner, this way providing users with an inherent, logical workflow when processing images or videos. Furthermore, the fact that the adjacent side-panels can be toggled on demand, makes things even more efficient.One-click to Remove Watermarks or Unwanted Objects from Photos/Videos. Batch Mode Supported! Get Rid of the Watermarks, logos, People, Objects, Date Stamps, Texts, Emojis. Easily and Quickly with the Neural Network Algorithm.

لینک دانلود