تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار EaseUS MobiMover Technician v5.1.6.9890 نسخه ویندوز

EaseUS MobiMover Technician

برنامه ای است که انتقال فایل و انواع داده را بین کامپیوتر شما و گوشی آیفون شما آسان تر می کند . امروزه انتقال انواع فایل از آیفون به کامپیوتر و به عکس با توجه به انواع نرم افزار های موجود کار چندان پیچیده ای نیست . اما این نرم افزار کار را برای شما ساده تر از هر نرم افزار دیگری که تا به حال با آن کار کرده اید می کند . نرم افزار EaseUS MobiMover Technician می تواند از تمامی دیتای دستگاه شما یک نسخه پشتیبان تهیه کند و آن را به یک دستگاه دیگر منتقل نماید ، این قابلیت زمانی به کار می آید که بخواهید دستگاهتان را با یک مدل دیگر تعویض کنید . این نرم افزار شما را از داشتن چندین نرم افزار که هر کدام به نوعی برای مدیریت بخشی از آیفون شما کارایی دارند خلاص می کند . از دیگر ویژگی های

نرم افزار EaseUS MobiMover Technician

این است که : قابلیت باز کردن قفل آیفون و ایپد ، باز کردن قفل صفحه انواع دستگاه های دیگر با سیستم عامل iOS ، تهیه پشتیبان و استخراج انواع دیتا از آیفون ، انتقال عکس و موسیقی به دستگاه ، پشتیبانی از تمامی فرمت های رایج صوتی و تصویری ، مدیریت محتوای آیفون با روشی بسیار ساده ، رابط کاربری ساده اما کاربردی و … .
نام: EaseUS MobiMover Technician
حجم فایل: 109 مگابایت
شرکت سازنده: EaseUS
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v5.1.6.9890
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

EaseUS MobiMover Technician - v5.1.6.9890

Transferring files between your iPhone and your Windows PC should not be difficult, even in the absence of a dedicated app that does the job.Even so, some prefer to use such an application rather than importing data using the Windows explorer, given the fact that the content is usually displayed in a more organized manner and that additional items, such as the browser history, is available.This program is an iPhone manager and data transfer tool that makes it easier for you to move or copy files of all kinds from your iPhone to your PC and vice-versa.

لینک دانلود