تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Elcomsoft System Recovery v7.2.628 ویندوز

Elcomsoft System Recovery

به شما کمک میکند تا رمز عبور فراموش شده حساب کاربری ویندوز خود را به راحتی بازیابی کنید. نرم افزار Elcomsoft System Recovery به شما کمک میکند تا به راحتی رمز عبور هارد دیسک خود را پیدا کرده و دیگر نیاز به فرمت آن نباشد، همچنین میتوانید پسورد فراموش شده ویندوز را نیز بدون هرگونه دشواری بازیابی کنید. امروزه ممکن است نام هش (hashe) زیاد به گوشتان خورده باشد، هش ها در حقیقت کد هایی هستند که بر اساس الگوریتم هایی خاص میتوانند یک اطلاعاتی را به ما بدهند.

نرم افزار Elcomsoft System Recovery

دقیقا از همین روش استفاده میکند، یعنی با استفاده از Hashe های موجود الگوریتم خاص خود را پیدا و به کمک آن میتواند اطلاعات رمز عبور را که بخشی از آن است بدست آورده و به راحتی به شما معرفی کند. نرم افزار پیش رو به سرعت اکانت شما را بازیابی و دسترسی ورود مجدد به آنرا برایتان فراهم میکند تا با ورود مجدد بتوانید پسورد خود را تغییر دهید. علاوه بر این سیستم ایمنی که در برنامه جاسازی شده باعث میشود تا اطلاعات پسورد اولیه و اصلی شما فاش نشود و به این صورت توسط دیگران مورد حمله قرار نگیرید.
نام: Elcomsoft System Recovery
حجم فایل: 253-313 مگابایت
شرکت سازنده: Elcomsoft
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v7.2.628
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Elcomsoft System Recovery Professional Edition v7.2.628

This program makes it easier to access data stored in encrypted disks and containers. With the automatic detection of encrypted volumes, ESR will automatically extract hashes required to launch an attack on the password of the encrypted volume with faster access than traditional methods.

لینک دانلود