تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Engineered Software Pump-FLO v10.6 نسخه ویندوز

Engineered Software Pump-FLO

یک نرم افزار تخصصی برای بهینه سازی تجهیزات پمپاژ میباشد. این نرم افزار در حقیقت برای تولید کنندگان پمپ ایجاد شده است. به کمک

نرم افزار Engineered Software Pump-FLO

میتوانید قدرت دستگاه پمپ را محاسبه کرد و آنرا بررسی کنید. این برنامه برای این ساخته شده است تا شما هزینه های کلان را برای محاسبه و طراحی یک دستگاه پمپ حرفه ای خرج نکنید و با کمترین هزینه ممکن آنها را ایجاد کنید. پمپ مورد نظر خود را از میان پمپ های موجود انتخاب کرده و تحلیل و بررسی خود را شروع کنید. Engineered Software Pump-FLO با نمودار ها و بخش های مختلف میتواند یک اطلاعات جامع و مفیدی را در رابطه با قدرت پمپ، انحنا، سرعت عبور و.. به شما ارائه کند. همچنین رابط کاربری فوق العاده نیز باعث شده تا بازخورد های فوق العاده ای را دریافت کند. یکی دیگر از ویژگی های این برنامه این است که با بستن برنامه و باز کردن مجدد آن از انتهای کار پروژه قبلی باز میشود، به همین دلیل میتوانید به راحتی فعالیت خود را ادامه دهید. مگر اینکه پروژه قبلی را حذف و پروژه جدید ایجاد کنید.
نام: Engineered Software Pump-FLO
حجم فایل: 30 مگابایت
شرکت سازنده: eng-software
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v10.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Engineered Software Pump-FLO v10.6

Engineered Software PUMP-FLO is a specialized software for optimizing pumping equipment. Each time you open this software, the continuation of the previous project opens, so you can simply continue your work. Unless you delete the previous project or create a new project.

لینک دانلود