تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Escape From Violet Institute نسخه PLAZA

Escape From Violet Institute

یک بازی دوبعدی اول‌شخص است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی CJB Games طراحی و منتشر شده است. گیم پلی بازی بسیار ترسناک و مملو از موجودات و خطرات مختلف است که بقا و زنده ماندن شما را تهدید می‌کند. داستان بازی ازاین‌قرار است که شخصیت اصلی بازی با زلزله‌ای کشنده روبه‌رو می‌شود که محل کار او را به‌طورکلی نابود می‌کند. او درحالی‌که سعی در فرار دارد متوجه می‌شود که پای موجودات و هیولاهایی شیطانی به زمین باز شده است و آن‌ها قصد جان او را دارند. هیولاها در بخش‌های مختلف گیم پلی پراکنده‌اند و لحظه‌به‌لحظه بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. در همین حین که در حال پیشروی هستید با گذشته و پیشینه شخصیت اصلی بازی آشنا شده و ارتباط او با این ماجراها را درک خواهید کرد. گیم پلی بازی به شدت سخت و دلهره‌آور است. به شما یک فرصت و یا به عبارت بهتر یک جان داده شده است. اگر بمیرید همه‌ی پیشرفت‌ها و پیشروی‌هایتان ازدست‌رفته و دوباره از اول شروع خواهید کرد. مسیرهای مختلفی برای تمام کردن بازی وجود دارد که هرکدام بازیکن را با چالش‌های مختلفی روبه‌رو می‌کند. تصمیمات بازیکن در

بازی Escape From Violet Institute

از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا در نتیجه پایانی بازی مستقیماً تأثیر می‌گذارد. توسعه‌دهندگان استودیو CJB Games قول داده‌اند که در آینده‌ای نزدیک بسته‌های الحاقی و حالت‌های جدیدی برای بازی Escape From Violet Institute منتشر خواهند کرد. 
نام: Escape From Violet Institute
حجم فایل: 4.7 گیگابایت
شرکت سازنده: CJB Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: CJB Games
رمز فایل: www.download.ir

Escape From Violet Institute - PLAZA

You wake up abruptly to the sound of an earthquake ripping through your workplace.
Whilst trying to escape to the surface, the player will find themselves fighting for their life.
Surviving through countless monsters across multiple dimensions, the player will discover the truth about their own past.

لینک دانلود