تبلیغات
تبلیغات

فیلم سینمایی اتاق فرار Escape Room 2

Escape Room 2

فیلم سینمایی محصول ایالات متحده و به زبان انگلیسی میباشد . فیلم سینمایی Escape Room 2 در ژانر هیجان انگیز ، ترسناک و اسرار آمیز میباشد . Isabelle Fuhrman که در Orphan ، The Hunger Games و Show Master’s Masters of Sex بازی می کرد ، قرار است به بازیگران Escape Room 2 بپیوندد . فیلم سینمایی Escape Room 2 به کارگردانی آدام روبیتل و تهیه کنندگی Neal H. Moritz است . فیلم سینمایی Escape Room 2 دنباله فیلم سینمایی Escape Room میباشد . Escape Room در مورد شش غریبه است که به خیال بردن جایزه‌ی ده هزار دلاری یک مسابقه وارد ساختمانی می‌شوند ، خود را در شرایطی می‌بینند که بایستی برای بقا و فرار از مرگ تلاش کنند ، این فیلم 155 میلیون دلار در سراسر جهان با بودجه تولیدی فقط 9 میلیون دلار به دست آورد ، بنابراین تضمین شده بود كه سونی سریع دنباله فیلم سینمایی اتاق فرار را تولید کند . در فیلم اول مشخص شده است که این شش بازیکن انتخاب شدند زیرا آنها تنها بازماندگان حوادث مختلف از جمله سقوط هواپیما و نشت مونوکسید کربن بودند . اما در

فیلم Escape Room 2

، بن در ابتدا فکر می کند که وی تنها بازمانده اتاق فرار است و با گیم ماستر (یوریک ون واگنینگن) ملاقات می کند که به او می گوید برخی افراد ثروتمند در حال شرط بندی در بازی هستند . این جایزه 10،000 دلاری هم بسیار مهم است و وقتی Gamemaster سعی می کند بن را بکشد تا از افشای راز جلوگیری کند ، Zoey دوباره ظاهر می شود که قبلاً از گاز سمی جان سالم به در برده بود . او بن را نجات می دهد ، و این دو نفر Gamemaster را می کشند . Zoey پلیس را به سمت ساختمان (که توسط شرکتی به نام Minos اداره می شود) هدایت می کند ، اما اکنون این ساختمان متروک است و ظاهراً هیچ مدرکی برای اثبات داستان زویی وجود ندارد . زویی شش ماه بعد دوباره با بن ملاقات می کند و همه چیزهایی را که در مورد مینوس کسب کرده است به او نشان می دهد ، از جمله این واقعیت است که مرگ سایر بازیکنان به عنوان حوادث دیگر پوشانده شده است . بن موافقت میکند که با او به مقر مینوس در شهر نیویورک برود .  
نام: Escape Room 2
شرکت سازنده: Columbia Pictures
تاریخ انتشار: 2002
زبان: انگلیسی
ژانر: ترسناک
محصول کشور: ایالات متحده آمریکا
کارگردان: Adam Robitel
نویسنده: Fritz Böhm
ستارگان: Logan Miller
رمز فایل: www.download.ir

Escape Room 2

It's been confirmed that director Adam Robitel will return for Escape Room 2, along with original writer Bragi F Schut (who co-wrote the first movie with Maria Melnik) and producer Neal H Moritz.

لینک دانلود