دانلود بازی کامپیوتر Europa Universalis IV Emperor – CODEX

Europa Universalis IV Emperor

یک بازی استراتژیک است که شما را در نقش یکی از امپراتوری‌های بزرگ اروپا قرار می‌دهد. شما به عنوان یک امپراتور بلندپرواز وظیفه دارید تا کنترل اروپا را به دست گرفته و قلمرو خود را به خارج از مرزهای آن گسترش دهید! Europa Universalis IV Emperor در محدود زمانی بخصوص و حساسی روایت می‌شود که کشورهای اروپایی در حال انتقال از حال و هوای سنتی خود به سمت ایجاد عصری جدید و مدرن بودند. شما به عنوان یکی از فرمانروایانی که قصد عبور از سنت و رسیدن به مدرنیته را دارید وظیفه یافته‌اید تا از هر گونه تلاشی برای تداوم و بقای امپراتوری خود سرباز نزده و کشور قدرتمند خود را در پس قرون و حوادث مختلف حفظ کنید. در این بسته الحاقی، توسعه‌دهندگان و طراحان استودیو Paradox Development Studio سعی داشته‌اند تا اندکی به گیم پلی عمق بخشیده و آپشن های بیشتر و بهتری به بازیکنان ارائه دهند. در همین راستا نقش ایالت‌های کاتولیک در این نسخه اندکی توسعه‌ یافته و امپراتوری مقدس روم تعامل‌پذیرتر و قدرتمندتر شده است. مهم‌ترین چالش شما به عنوان یک فرمانروای قدرتمند انقلاب‌هایی است که در سرتاسر اروپا و در کشورهای مختلف در حال شکل‌گیری است و هرلحظه ممکن است همچون آتشی عظیم دامن‌گیر کشورها شوند. این انقلاب‌ها آینده متفاوتی از آینده مدنظر شما برای اروپا در نظر گرفته‌اند و قصد دارند هر طور که شده اصلاحاتی در ساختارهای سیاسی و اجتماعی ایجاد کنند. در

بازی Europa Universalis IV Emperor

پاپ و واتیکان نقش بسیار مهمی در وقایع سیاسی و دنیای قدرتمندان ایفا می‌کند. به عنوان مثال پاپ می‌تواند با قدرت خود کاردینال‌هایی در کشورها و کلیساهای مختلف منصوب کرده و یا مقامات جدیدی ایجاد کند. 
نام: Europa Universalis IV Emperor
حجم فایل: 3 گیگابایت
شرکت سازنده: Paradox Development Studio
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: استراتژیک - شبیه ساز - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
منتشر کننده: Paradox Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Europa Universalis IV Emperor - CODEX

Discover new ways to expand your empire in this expansion to Paradox Development Studio’s flagship game about the early modern era. Europa Universalis IV: Emperor brings new depth and new options to your efforts to dominate the globe in the early modern world. Can you make your reign endure through the centuries?

لینک دانلود