تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Express Thru نسخه Portable

Express Thru

نشان می دهد که آرزوی دیرینه ی بشر یعنی تبدیل دیگر نقاط جهان به محلی برای زندگی به محقق شده است . اما چطور ؟ بشر بالاخره فهمید که چگونه باید منابع موجود در دیگر سیاره ها را استخراج کند و از آن ها استفاده کند . اکنون شما می توانید به عنوان عضوی از این پروژه ی بسیار ویژه و بلند پروازانه باشید و در انجام آن مشارکت داشته باشید ، این کار قرار است بسیار برایتان آسان باشد ، فقط باید یک مسیر را ایجاد کنید تا ربات مسئول حمل و نقل بتواند منابع را جا به جا کند . تنها کاری که باید انجام دهید این است که مسیری را برای این ربات ترسیم کنید تا منابع را به مقصدهای مشخص شده تحویل دهد . فقط در این میان یک چیز را باید به خاطر بسپارید ، شما باید راهی را طراحی کنید که بهترین و سریع ترین و کوتاه ترین راه باشد تا بتوانید در مصرف انرژی برای ماموریت خود در دیگر منطقه ها نیز صرفه جویی کنید . برای ساخت بناهای مختلف ، شما به منابع مختلفی نیاز خواهید داشت . به این ربات کمک کنید تا آن را منابع را به دست آورد و بتواند ماموریت را تکمیل کند . برای پیشبرد

بازی Express Thru

به بهترین شکل و به دست آوردن بهترین نتیجه شما باید برای طراحی مسیرهای خود بسیار فکر کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید . در طول مرحله ها یک سری نکته و راهنما برای شما نمایش داده می شود که بهتر است از آن ها استفاده کنید تا راحت تر آن مرحله را به اتمام برسانید . توجه داشته باشید که برخی از مراحل قرار است بسیار چالش برانگیز باشد ، اما شما نباید تسلیم شوید و تمام تلاش خود را برای پیروزی انجام دهید . 
نام: Express Thru
حجم فایل: 36 مگابایت
شرکت سازنده: 5minlab
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - فکری - معمایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: 5minlab
رمز فایل: www.download.ir

Express Thru - Portable

Mankind's long-awaited dream to make the universe as their home has became reality! But how? They just did it by figuring out how to process resources from the outer planets. Now you can contribute as a member of this terraforming project; simply by making path for the robot to deliver those resources! What you need to do is to draw a path that this robot can load and deliver the specified resources as many times as required. Just remember one thing. You should draw this line at a single stroke, so that you can save your energy to explore other areas!

لینک دانلود